Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Spadają obroty po wyrzuceniu na luz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

mam taki problem że w czasie jazdy przy wyrzuceniu na luz obroty spadają prawie do zera ale jeszcze nie zdarzyło się żeby zgasł. Na postoju przy przegazowaniu wszystko jest normalnie. Czego to może być przyczyna???? Dodam że dzieje się tak na benzynie i na gazie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Przepływomierz proponuje sprawdzic :)

Opublikowano
  • Autor

Miesiąc temu nowy kupiony w ASO :gwizdanie:

Opublikowano

podpiąć Vaga. przyczyną owej usterki może też być brudna przepustnica.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj czyszczona i adaptowana kluczykiem...

Opublikowano

zobacz co vag mowi dokładnie :)

Opublikowano
  • Autor

Ok. zaraz skocze i zobaczę

Opublikowano

Kolego, jak masz VAGa, to od niego trzeba zaczynać. Szkoda czasu na wróżenie. :)

Opublikowano
  • Autor

I pokazał 17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:15_________________________________________________Sprawdzałem w google i ten błąd chyba nie jest powiązany z moim problemem.

Opublikowano

adoptowanie przepustnicy kluczykiem możecie włożyć miedzy bajki... u mnie to nic nie dało mimo ,że odłączany był akumulator. Dopiero procedura VCDS załatwiła sprawe wolnych obrotów! Teraz trzyma obroty jak z fabryki!! KOLEGO ADAPTACJA PRZEPUSTNICY VAGIEM i będzie :good:

pozdrawiam

Opublikowano

Szczerze mówiąc też mi się nie udało kluczykiem, a VAG załatwił sprawę.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rade. A jak zaadaptować polskim vagiem? Vag com nie chce mi się wogule połączyć.

Opublikowano

Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiścią wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj.

Bedzie wtedy słychać dzwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy.

Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika).

Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą.

Opublikowano
  • Autor

Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiścią wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj.

Bedzie wtedy słychać dzwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy.

Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika).

Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą.

Tak właśnie zrobiłem :wink4: ale jak koledzy piszą to chyba nic nie dało. :([br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________Witam ponownie, szukałem i szukałem ale nie znalazłem jak zrobić adaptacje polskim vagiem 4.9. Mółby ktoś mi pomóc?

I jeszcze jedno, jeżeli w kanale 098 jest napisane "adp ok" to czy jest potrzebna adaptacja?

Z góry dzięki.

Opublikowano

Wygląda na to, że nie, ale mozna spróbować. Jednak wydaje mi się, że jeśli nie masz błedu związanego z przepustnicą i komunikat "ADP OK", to nic to nie da.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

To spróbuje zrobić adaptacje jeszcze raz, jak nic się nie zmieni to będzie trzeba szukać innej przyczyny. Może dziury w dolocie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.