Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam u siebie lampy tył do wymiany <jedna lekko peknieta druga paruje czasami> i wymysliłem ze zamowie sobie nowe a z tymi bym chciał pokombinować..... Mianowicie chciałbym je rozkleic i sprobowac włożyc jakies listwy led w stulu nowych a4!

W watku tym chciałbym aby ktos pomogł mi dobrac jakies ledy czy tez moze z innych lamp kostrukcje led, jestem w stanie poswiecic na to czas z Wasza pomoca, wiecie ze nie ma fajnych zamiennikow do b6 i pewnie jeszcze długo nie bedzie. moze wspolnymi siłami udalo by sie nam cos "wyrezac tanim kosztem, ja daje lampy od Was oczekuje jakiegos pomyslu, jesli temat sie nie sprawdzi wyrzućcie go! jesli uwazacie ze to jakis pomysł to prosze o odpowiedzi! troche mam pojecia o elektronice/elektryce / lutowaniu itp. Wiec czemu by nie sprobować?? czekam na jakies propozycje!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej będzie kupić gotowe ledy ? Wiem że jak zrobi się samemu to będzie to nie powtarzalne ale kupę czasu będziesz musiał poświęcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej będzie kupić gotowe ledy ? Wiem że jak zrobi się samemu to będzie to nie powtarzalne ale kupę czasu będziesz musiał poświęcić :decayed:

chodzi o to ze nie ma , jest tylko jeden rodzaj i wyglada masakrycznie..... np. do b5 są ładne bo wygladaja jak ori i ledy sa dobrze wyszeregowane w lampie...[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 19:15_________________________________________________mam juz jakas koncepce , czekam na paczke zamowiłem jakies ledy itp. zobaczymy co z tego wyjdzie. chciałbym zrobic pozycje i kierunki szeregujac je w kształcie [ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie ich rozkleić jakoś???

możesz sprobować :decayed: opalarka nożyk w dłoń i do dziela :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie ma jakichs ladnych LEDow do avanta B6?

bo te co na allegro to ogolnie slabo wygladaja, zreszta sa chyba przez jedna firme produkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie marny wybor z tymi do avanta w b6 bo ja tez juz dlugo szukam i nic fajnego nie ma.Ledy co prawda ostatnio sie jakies pojawily z sonara ale moim zadaniem to wiocha.Szukam takich typowo bialo czerwonych jak w sedanie wychodza ale nikt widac sie nie pokusil zeby to zrobic do avanta.Jakby ktos cos znalazl ciekawego to niech podesle linka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego skoro masz zamiar rzezać, nie boisz się kontroli policji? czy one będą miały legalizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy to żadna rewelacja.Przynajmniej,jeśli chodzi o ich wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz raczej nie te czasy zeby samemu rezac lampy ...a nawet jezeli to jak..? klarem malowac ,sprayem przyciemniac.. samemu wstawiac ledy..?:kwasny: blleee dla mnie to do b6 raczej juz nie pasuje, no i wtedy to zapomniec mozna o jakiejkolwiek homologacji,jak sie panowie przyjza to na bank dowodzik poleci :cool1: wiec ja bralem jednak pod uwage tylko zmiane na cos zrobionego przez jakas inna firme niz ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz każdy ma inne podejście do tematu, mi się żadne inne lampy niż oryginalne do B6 się nie podobają - jakieś lexusy ledowe itp uważam to za straszny obciach. Moim zdaniem jeżeli coś robić w lampach to tylko w oryginalnych kloszach ewentualnie przyciemnienie jakąś folią ale to ewentualność :gwizdanie:

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b6-malysz-ksenon-xenon-i1646773019.html

http://allegro.pl/lampy-reflektory-przedni-audi-a4-8e-b6-dayline-led-i1641731941.html

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-sedan-black-01-04-i1612234354.html

takie lampy to choinka - są obrzydliwe jak każde inne nieoryginalne :wallbash: pierwsza rzecz do zmiany w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz i tu calkowicie sie z toba zgodze :good: w szczegolnosci te przednie sa nadzwyczaj ochydne :wallbash: chociaz i tak temat dotyczy lamp tylnych :) jednak my tutaj raczej dyskutujemy o gustach a jak wiadomo kazdy z nas ma odmienne i dyskusja tutaj nic nie da :) Nie zgodze sie jednak z tym ze nie ma fajnych lamp tuningowych ktore sie moga podobac i sa zrobione z tzw smakiem , ale to jak wczesniej pisalem rzecz gustu, ktorego kazdy z nas ma napewno nieco odmienny.. temat rzeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz raczej nie te czasy zeby samemu rezac lampy ...a nawet jezeli to jak..? klarem malowac ,sprayem przyciemniac.. samemu wstawiac ledy..?:kwasny: blleee d

Nie wiem czy czytałeś temat od początku, ale o to właśnie jego autorowi chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...