Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] [ALL B6] Ciśnienie w zbiorniczku wyrównawczym płynu hamulcowego


bossms

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Odwiedzilem juz 3 mechanikow i nadal nic sie nie dowiedzialem konkretnego w moim problemie.

Audi 1,9 Tdi 130 ps

kilka dni temu otworzylem maske i zauwazylem plyn hamulcowy na zbiorniczku wyrównawczym ;/ i tu pojawilo sie pytanie, dlaczego?

staram sie utrzymywac w czystosci elementy pod klapa wiec nie ma mowy o rozlaniu plynu.

w samym zbiorniczku ubylo troche plynu ale tlumacze to sobie zuzyciem klockow (oraz tym wyciekiem). jak odkrecilem korek to plyn prawie sie wylewal.

prosze nie smiejcie sie ze najpierw pisze ze w zbiorniczku ubylo plynu a po odkreceniu bylo go pod korek bo tak wlasnie bylo. poruszam sitkiem (czystym nie zapchanym) to plyn zejdzie do poziomu ktory widac z boku zbiorniczka ale po przejechaniu kilkudziesieciu km znow jest pod korek.

przegladajac fora doczytalem ze moze to byc wina serwa lub vacum pompy.

Jakie macie opinie na ten temat (tzn. na temat "wyciskania" plynu hamulcowego przez zbiorniczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy był płyn wymieniany? dawno ???

bo w/g mnie tutaj lezy przyczyna :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wec wymien go jeszcze raz ale na jakis porzadny

np Ate Typ200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot4 castrola mysle ze nie jest zlym plynem. ale na prawde plyn moze dawac takie objawy?? (cisnienie w zbiorniczku???)[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:23_________________________________________________mial ktos z Was podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam identyczny problem jak kolega bossms!Płyn został wyciśnięty przez korek na zewn.zbiorniczka.Odessałem go strzykawką prawie do dna sitka(poziom był wtedy właściwy).Następnego dnia po przejechaniu 20 km i sprawdzeniu okazuje się,że znowu trochę płynu było na zbiorniku,a w środku było prawie na równo z korkiem!Po poruszaniu sitkiem płyn zszedł do normalnego poziomu.Auto mam od roku i w ciągu tego czasu płyn nie był wymieniany.

Bossms - gdyby udało Ci się dojść przyczyny daj znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o problemie ze sprzeglem? przeciez to ten sam plyn hamulcowy.

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________tarcze i klocki wlasnie wymienilem plyn rowniez ale problem z "wyciekajacym" plynem ze zbiorniczka nadal jest

koledzy wypowiedzcie sie po fachowemu... bo juz padam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...