Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron Gratulacje :notworthy:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiera jest z B7? Może się mylę, ale ktoś pisał, że te w B8 mają srebrne obramówki przycisków na kierze.

Auto kosa, powodzenia w modzeniu, jak dla mnie auto full wypas :).

chyba nie do końca, z tego, co widzę były i z obramówkami i bez

Opublikowano

B7 dalej jest w dziale "sprzedam auto" :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 16:53_________________________________________________

ogólnie golas - w porównaniu do B7 :wink4:

Nie przesadzaj że taki golas hehe

Ale wiadomo B7 ma taką bogatą opcję jak chyba żadna inna B7ka na forum :kox:

Opublikowano

Capa :) Ulubiona moja motorownia.Ponoć ten Capa udany :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

tzn, że posiadacze 3.0tdi w B8 nie muszą mieć już tak mocnej psychiki jak w w B7?? :naughty: :naughty:

Nie muszą nie muszą.

Zostały już tylko de facto zjebane klapki kolektora ssącego.Pisałem ze serwis juz nie kaze wymieniac calego elementu a naprawia to(taka wiadomosc otrzymalem z ASO Auto Speciala)

A Capa z tego co czytałem ma lepsze wtryski.To akurat chyba nawet na tym forum ktos pisał.Na ile to prawda...nie wiem.

Ciekawe ile wyjdzie na hamowni jesli Miron zdecyduje sie pojechac.

Opublikowano

Miron Gratki :good:

Zostały już tylko de facto zjebane klapki kolektora ssącego.P

...że niby coś w tym stylu jak w BMW? ...że się urywają i "kaplica"? :mysli:

Opublikowano

Nie w Audi nie odpadają na szczęście:) Plastik się wyrabia i nieprecyzyjnie się otwieraja lub zacinaja.

W mercu chyba tez sie te jaja dzieją gdzies slyszałem... :decayed:

Miron nie ma Banga,hamulca najazdowego,tempomatu co to będzie? :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

ladna jak kazda B8 , nie bales sie przebiegu ?

Co do wypasu to w sumie trafiles idealnie bo zderzaki kiere i galke latwo dorzezbic ale skoro mowisz ze w sroku teznie za specjalnie to az srach sie tu chwalic :wink4:

Opublikowano

Duży przebieg jak na 3 letnie auto :gwizdanie:

Opublikowano

przynajmniej pewny , ale nie wiem czym bym dal za auto podan 100K ktore pod koniec roku bedzie juz mialo 200 tys :mysli:

Opublikowano

Duży przebieg jak na 3 letnie auto :gwizdanie:

Raczej realny a nie duży..

A fura xtra.. :hi:

Opublikowano

Duży przebieg jak na 3 letnie auto :gwizdanie:

Raczej realny a nie duży..

A fura xtra.. :hi:

Nie realny a raczej bym powiedział że prawdziwy bo trudno by był jeszcze większy :gwizdanie:

Opublikowano

Robi wrażenie :kox:

Kiedy program Miron ? :gwizdanie:

Opublikowano

Robi wrażenie :kox:

Kiedy program Miron ? :gwizdanie:

Dajcie mu ochłonąć bo chłopak się jeszcze nie nacieszył autem i pewnie go testuje teraz :naughty:

Opublikowano

za***ista :wink4:

Opublikowano

Gratulacje , to jest konkret fura :kox:

Opublikowano

Duży przebieg jak na 3 letnie auto :gwizdanie:

Raczej realny a nie duży..

A fura xtra.. :hi:

Nie realny a raczej bym powiedział że prawdziwy bo trudno by był jeszcze większy :gwizdanie:

wychodzi 170 km na dzien.To prawie jak taksowka jezdzilo :wink4:

Opublikowano

Taksówki czasem mniej za dzień robią km :decayed:

Opublikowano

Taksówki czasem mniej za dzień robią km :decayed:

Szczególnie w dzisiejszych czasach :gwizdanie:

Opublikowano

No 160 bo jest z kwietnia. :tongue4:

Nie psujcie radochy koledze :palacz:

Opublikowano

Miron za***ista fura :kox: jak każda poprzednia :good: już wiem czemu nie odpisujesz na sms :naughty:

I nie przejmuj się opiniami bo /sedan ,czarna,bez wypasu,przebieg ,TAXI i brak tego i owego ..../

zazdroszczą po prostu :wink4:

Gratulacje :oklaski:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.