Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron wie i zna swój klimat w Moja A4 że głownie to są żarty a fura bez dwóch zdań jest :kox:

Pierwszy mod jaki bym zrobił to zmienił bym światła tylne na poliftowe LED :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...za***iste wozidełko... :good: i h...uj tam z przebiegiem.... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron jada ci tu po rajtach jak cholera ale widziałem, jeździłem i muszę powiedzieć ze fura :kox: doreza jeszcze te tylne ledy i będzie wozidło jak się patrzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :kox::evil:

Cudeńko i felgi jedne z niewielu pasujących :naughty:

Bedzie co przekladac do mnie na zlocie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie co przekladac do mnie na zlocie :decayed: :decayed:

j**any :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma tyle przebieguuu :polew: wszystko w książkach udokumentowane ale podobno teraz wszystko można kupic na allegro :wink4: aż mnie ciekawi go spradzic. Pewnie ma ze 400 tys. :naughty:

książka była kupiona - wszystkie pieczątki identyczne, świerze, widać na szybko wypisane, nalatane ma jakieś 680 tyś

Szkoda że się wcześniej nie zgadaliśmy - szkoda że nie wiedziałem że po vinie można furę sprawdzić i zweryfikować to co jest w ks. serwisowej :([br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________

ciekawe jaki bedzie pierwszy mod :cool1:

spłata pierwszej raty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graki MIron :) śmierdzi jeszcze trupem ? :kox: który leżał z miesiąc na fotelu kierowcy bo zmęczenie skóry widać :cool1:

trup wrócił ze mną do PL - tyle że się przesiadł na fotel pasażera :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:59_________________________________________________

Gratuluje golasa- pozazdrosciles Cuberowi? :decayed:

dokładnie - nie spałem odkąd Cuberek kupił B8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę przebieg Was bardziej męczy niż mnie właściciela.

Trochę już tych A4-rek miałem - jedne kupowałem z przebiegiem 80 tyś (B7) inne z przebiegiem 170 tyś (B6,B8)

Wy patrzycie na przebieg czysto matematycznie ( 80 ok - 170 duży) ja z doświadczenia patrzę już trochę inaczej.

Wszystkiem moje A4 - te z dużymi przebiegami były bardziej utrzymane i mniej awaryjne niż te z małymi - może to przypadek, ale tak porostu było.

Nie oznacza to oczywiście że szukałem auta z dużym przebiegiem ale oznacza to że kupując i szukając fury.....................przebieg miałem w du...pie - stan się liczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka mega :slina: :slina: :slina:

Jeśli to nie tajemnica byłbym wdzięczny za PW ile wyszło cię to cudo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę przebieg Was bardziej męczy niż mnie właściciela.

Trochę już tych A4-rek miałem - jedne kupowałem z przebiegiem 80 tyś (B7) inne z przebiegiem 170 tyś (B6,B8)

Wy patrzycie na przebieg czysto matematycznie ( 80 ok - 170 duży) ja z doświadczenia patrzę już trochę inaczej.

Wszystkiem moje A4 - te z dużymi przebiegami były bardziej utrzymane i mniej awaryjne niż te z małymi - może to przypadek, ale tak porostu było.

Nie oznacza to oczywiście że szukałem auta z dużym przebiegiem ale oznacza to że kupując i szukając fury.....................przebieg miałem w du...pie - stan się liczył :)

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma tyle przebieguuu :polew: wszystko w książkach udokumentowane ale podobno teraz wszystko można kupic na allegro :wink4: aż mnie ciekawi go spradzic. Pewnie ma ze 400 tys. :naughty:

książka była kupiona - wszystkie pieczątki identyczne, świerze, widać na szybko wypisane, nalatane ma jakieś 680 tyś

Szkoda że się wcześniej nie zgadaliśmy - szkoda że nie wiedziałem że po vinie można furę sprawdzić i zweryfikować to co jest w ks. serwisowej :([br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________

ciekawe jaki bedzie pierwszy mod :cool1:

spłata pierwszej raty :polew:

studiowałem książkę wiele razy na początku przez pierwsze 3 lata miał robione po 30 tyś na rok potem coraz mniej a ostatnie 5 lat po 7 tyś. rocznie. Pieczątki własnie kazda inna znaczy inaczej wybita pismo tez różne i ostatni przegląd z belgi taki certyfikat z maja 2010 miał 147 tyś a jaki go kupiłem a w sierpniu miał 155 tyś. Dziesięcioletnie auto a przebieg z kosmosu dla mnie mało realne ale w środku wyniszczony nie jest w porównaniu z moim poprzednim co rzekomo też miał ponad 200 tyś tyle ze z 95 r. Nie mam weny bym se z ciekawości do serwisu przebieg sprawdzil dla samego siebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu, naprawdę super sztuka :shocked:, mnie się bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę przebieg Was bardziej męczy niż mnie właściciela.

Trochę już tych A4-rek miałem - jedne kupowałem z przebiegiem 80 tyś (B7) inne z przebiegiem 170 tyś (B6,B8)

Wy patrzycie na przebieg czysto matematycznie ( 80 ok - 170 duży) ja z doświadczenia patrzę już trochę inaczej.

Wszystkiem moje A4 - te z dużymi przebiegami były bardziej utrzymane i mniej awaryjne niż te z małymi - może to przypadek, ale tak porostu było.

Nie oznacza to oczywiście że szukałem auta z dużym przebiegiem ale oznacza to że kupując i szukając fury.....................przebieg miałem w du...pie - stan się liczył :)

Ten kto zna polityke w Niemczech wie że aby coś udało się dobrze wyrwać muszą minąć 3 latka i ok 150tys km :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas ale fajny. :decayed: Jakieś LEDy na tył, programik ale nie wszystko w tym tygodniu z tego co wiem... :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni czekałem na to info i te zdjęcia. :gwizdanie:

Świetne autko. Zazdraszczam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...