Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miron78 "będzie Pan zadowolony..." :decayed::polew:

Opublikowano

miron jak dzwoniłeś tydzień temu że wypożyczasz auto na zlot żeby przykozaczyć to myślałem że żartujesz...

Do dzisiaj zastanawiałem się też dlaczego wypożyczyłeś go tak wcześnie przed zlotem skoro sam powiedziałeś że musiałeś Żone wysłać do Holandii żeby truskawki zbierała bo inaczej nie miałbyś kasy na wypożyczenie tego wozu...

Teraz już rozumiem... chciałeś w nim sobie wymienić pare rzeczy.. Tye że wiesz że jak oddasz autko to w wypożyczalni Ci kasy za te dodatki nie oddadzą. :decayed:

A żeby nie było OT to powiem Ci że szkoda że nie Avant...

Opublikowano

Każdy kto ma avanta będzie Ci marudził że nie kupiłeś właśnie kombi :)

Ale miron zaj....es z tym sedanem :decayed:

Opublikowano

A mnie sie sedan B8 podoba i to bardzo ale ze wzgledow praktyczno-rodzinnych kupilem ava :)

Miron, q jak quattro pisze sie z malej litery ;)

Opublikowano

nie nie, Jemu raczej chodzilo o Q jak Qpa :polew: :polew:

Opublikowano

Kupione 07.03.2011 z przebiegiem 169 tyś km rocznik 04.2008

tu nie ktore b5 kolegów nie mają tyle na latane albo ukrywają swoj przebieg :polew:

miron gratki super furka ale kiere to zmien bo ja w b6 mam ladniejszą :kox:

Opublikowano

tu nie ktore b5 kolegów nie mają tyle na latane albo ukrywają swoj przebieg :polew:

Nie tylko B5 :gwizdanie: B6,B7 też :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to mogę mieć i 500 tyś km :)

nie problem było skręcić licznik na 78 tyś km i dopiero potem pochwalić się na forum - wytłumaczcie mi tylko po co ?

podsumowując sprawę przebiegu:

miałem B7 z przebiegiem 82 tyś km i powiem tylko jedno - wolę to B8 z przebiegiem 170 tyś km

Ps. Pozdrowienia dla posiadaczy B5 i B6 z przebiegami 130 tyś km :hi:

Opublikowano

Dla mnie to mogę mieć i 500 tyś km :)

Wreszcie cos mądrze powiedziałeś :decayed:

Tak serio masz rację :good:

Opublikowano
:polew: no wlasnie o to mi chodzilo jak slysze ze kolo mam b5 i ma najechane 130 tys to mam dosyc
Opublikowano
  • Autor

Kupione 07.03.2011 z przebiegiem 169 tyś km rocznik 04.2008

tu nie ktore b5 kolegów nie mają tyle na latane albo ukrywają swoj przebieg :polew:

miron gratki super furka ale kiere to zmien bo ja w b6 mam ladniejszą :kox:

odpowidnia kiera już czeka - jest śliczna

ledy tył też już czekają na montaż :)

Opublikowano

tylko powiedz jak mozesz jezdzic tak wolnym autkiem jeszcze :-)

Opublikowano

odpowidnia kiera już czeka - jest śliczna

Tylko nie mów że od TT :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nie - ori B8 s-line z przebiegiem 0km :)

Opublikowano

nie - ori B8 s-line

:good: :good: :good:

Opublikowano

nie - ori B8 s-line z przebiegiem 0km :)

to założysz jak będziesz sprzedawał..zmienisz przebieg na 10000km i wszyscy Ci uwierzą :kox::tongue4:

Opublikowano

Taka fajniejsza :D

dcb88c0580dda89b.jpg

Nie wiem ile dales za ta Ori S-Line ale ja poluje na cos takiego wlasnie..

A jak znajde w alcantarze to juz wogole bedzie cud..

Opublikowano

:polew: ale ta z prawej nie leży tak w dłoniach jak z lewej :polew:

szkoda, że Momo nie jest dostawcą OEM kierownic w Audi, te dopiero leżały w dłoniach :kox:

BTW AirBag jest made in Poland (TRW Częstochowa)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.