Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mirek nie rób tego błędu i nie ściemniaj tak że przód mniej, a tył bardziej :no:

ja tak zrobiłem w b6 i mnie :sick3: momentami brało jak potem na auto patrzyłem :wallbash:

Wal najlepiej po całości jakieś 40-50% i będzie lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze boję się problemów - zawsze miałem tylko tył

Roletki sa w B8 :decayed: w AS0 700 pln sztuka :blink:

roleta.jpg

Lepiej juz sciemke zrobic samego tylu :wink4:

co za debile w ASO pracuja - ostatnio byłem i mi powiedzieli że nie ma takiej opcji

zaś od znajomego słyszałem że trzeba całe boczki drzwi wymieniać a nie tak jak to było w B6 czy B7 :mysli:

ściema tyłu folią 3M fx35 ( taką miałem B6 i było extra ) koszt 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :kwasny:

może nie wpłynę na polepszenie wyglądu auta ale chyba ściemnie tylko tył wyłącznie z przyczyn praktycznych i tyle.

Ps. to sa właśnie te detale pomiędzy moim B7 a B8 - tam i ściema szyb i roletki ( wszystko ori ) a w B8....................kombinuj człowieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos takiego http://moto.allegro.pl/tapicerka-drzwi-przednia-lewa-audi-a4-b8-8k0-i1533551198.html widze roletki z tylu :naughty: tylko trzeba popytac sprzedajacego jakie sa numey tapicerek i czy kolor przypasi do twojego :wink4: bo troszke fotka naswietlona chyba jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglada od srodka tapicerka ale pewnie plastikarz dalby rade poprzekladac skorke twoja w tamta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciemnij same boczne średnia folia bez tylnej, efekt jest ok i w lusterku widac wszystko. Policja najczesciej jedzie za toba i nie powinni sie dowalić. U mnie mino iż mam wszystkie szyby zrobione jednakowo to i tak jest delikatny ekekt jakby tył był mocniej sciemniony, także takiej opcji nawet nie przyjmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciemnij same boczne średnia folia bez tylnej, efekt jest ok i w lusterku widac wszystko. Policja najczesciej jedzie za toba i nie powinni sie dowalić. U mnie mino iż mam wszystkie szyby zrobione jednakowo to i tak jest delikatny ekekt jakby tył był mocniej sciemniony, także takiej opcji nawet nie przyjmuj.

Dlatego że tylna szyba jest też ciemana i to daje efekt na tylne boczne to samo było by gdyby przednia była ściemniona :kox: dawała by taki sam efekt na przednie boczne :naughty: dlatego tył daje się 20% a przód 25-30 i efekt jest jednolity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się własnie zawsze wydawało że jak tył jest przyciemniony a przód też ale delikatniej to jest właśnie taki fajny efekt bo nie ma takiego przeskoku (przyciemniony tył kontra nie przyciemniony przód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko nie związane z szybkami

zna ktoś lub widział na żywo ten felunek ?

http://moto.allegro.pl/20-audi-s-line-vw-5x112-nowosc-germany-i1528630267.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Pszczynie znajomy jeźdźi bodajże na takich białą A5 ... ale nie jestem pewien na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko nie związane z szybkami

zna ktoś lub widział na żywo ten felunek ?

http://moto.allegro.pl/20-audi-s-line-vw-5x112-nowosc-germany-i1528630267.html

Cena duża...Troche dołożysz i masz oryginalne w idealnym stanie.

no niech Ci będzie :decayed:

.......no i są nowe kółka.....

fotki trochę kiepskawe a i auto nie za czyste ale nie o to chodzi - fele widać

Ps. i dalej wydają się małe :decayed:

Fele z audi S5 265/30/20 fela 9cala z ET29

jak umyję fure i pogoda będzie odpowiednia to zrobię kilka odpowiednich fotek

co do samych felg to moim zdaniem lepszych nie ma - ideałem było by gdyby ET było 36 ale ogólnie jest OK myślę

752a0f1e6d9d2186m.jpg

3f76a8b525194774m.jpg

3273fddf0f8294b9m.jpg

eb9c9d7b5b6a34bdm.jpg

6b943a4c7bea15d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że też nie znudził Ci się jeszcze ten wzór.. jakie hamulce teraz malutkie :evil:

jak odczucia z jazdy na takim kapciu i 20" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy w stosunku do poprzednich

Ps. wzór nie znudził bo jeszcze nigdy go nie miałem - a tylko ten wzór dzięki temu ET daje taką głębię felunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...