Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Sam przycisk ciekawe czy się da bo to było w pakiecie z audi advanced key

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam przycisk ciekawe czy się da bo to było w pakiecie z audi advanced key

da sie napewno( taki mi sie wydaje) bo kumpel w A5 sobie zrobil :wink4: podokładał wszystko co mógł hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma advanced key to po co to robic?

a tak dla zabawy i samego fun-u :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tlumacze.wystarczy ze ktos szybe wywali i odjedzie autem..

Chyba ze to bedzie na zasadzie ala honda musisz wlozyc kluczyk i dopiero wcisnac guzik ale to wiecej roboty i bez sensu po jakims czasie bedzie wkurzac.

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tlumacze.wystarczy ze ktos szybe wywali i odjedzie autem..

Chyba ze to bedzie na zasadzie ala honda musisz wlozyc kluczyk i dopiero wcisnac guzik ale to wiecej roboty i bez sensu po jakims czasie bedzie wkurzac.

a nie masz w samochodzie innych zabezpieczen ? :shocked: :shocked: :shocked:

kumpel ma zrobione własnie jak w hondzie wsadzasz kluczyk :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

wiem.................też jestem zaskoczony.....................niesamowitą mam żone nie :naughty:.............................ciekawe co jeszcze wyreza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

wiem.................też jestem zaskoczony.....................niesamowitą mam żone nie :naughty:.............................ciekawe co jeszcze wyreza :polew:

:polew: a mi mówiła że nic nie robi przy B8 bo teraz zbieracie na Corse OPC :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Tak jest zawsze jak jest ori.I wtedy ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy ma to sens.

A jak ktoś dołozył Navi 3G i zakupił konsole z przyciskiem start/stop to nie ma sensu tego podpinac ? lepiej aby nie dzialalo ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. małe OT się zrobilo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ jak możesz, wklej tutaj tą rozpiskę co kiedyś z kolegą mierzyłeś różne rozmiary i dałeś wtedy ciekawy opis, chyba u siebie miałeś to w temacie :wink4:

Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony:

8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35.

9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20

9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET

Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!)

Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line.

Opcje hardcorowe:

Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line!

Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku.

Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy wchodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie smiley kox

Przy glebie wiekszej niz S-Line:

Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20

Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20

Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20

Hardcore na maxa na tyl to 11x20 ET45 z 285/25R20 :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Pierwsze slysze zeby advanced key tak dzialal. U mnie zdazylo sie nawet tak ze wysiadlem z samochodu z kluczykiem w kieszeni, auto pozostalo wlaczone. Wsiadla zonka i odjechala nie patrzac na FISa, ktory daje znac ze nie ma kluczyka w aucie. AUTO nie gasnie! Tak samo jest w A6 i VW, np Touaregu, ktorym zona kolegi takze odjechala bez kluczyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie w A6 jest tak że jak klucz się oddali to pokazuje się informacja na fisie że brak klucza i auto gaśnie po chwili nie wiem dokładnie jaka odległość ale podejrzewam że max 20 metrów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zatrzymuje się po jakimś dystansie czy czasie auto jak nie ma kluczyka?

Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...