Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

fajne auto , kiedy b9 ?:) masz gwarancje chyba jeszcze nawet, pilnuj skóry na stolkach bo na gwarancji wymieniaja ludzie

http://www.auto-swiat.pl/1-nowe-szaty-dla-audi-a4/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki Ta felga w 20 calach rozp&&& system total max :cool1: tylko słusznie Paweł napisał wyrwać taką w dobrej cenie graniczy z cudem ;/ Lusterka Satynowe wg mnie z czarnym lakierem też ładnie współgrają. :hi: Makki masz wiecej fot tej a4 na tej feli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

też jestem tego zdania :good: i zaczynam polowanie na taki felunek tyle że w 19-stce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Cudo :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista :slina: miron idz w tym kierunku :naughty: ile taka fela ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista :slina: miron idz w tym kierunku :naughty: ile taka fela ? :gwizdanie:

tyle => http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a8-s8-a6-rs6-20oryginalne-i1509862128.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber nie trzeba ostro polować - powiedz Mironowi żeby zszedł na ziemię z tą ceną za swoje i tyle :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber nie trzeba ostro polować - powiedz Mironowi żeby zszedł na ziemię z tą ceną za swoje i tyle :decayed::kox:

hehhe no ale On nie chce :gwizdanie:

:tongue4:

ps. czekam na PW od niego z nową ceną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Cudo :slina:

gniażdży suty :kox: :kox: :kox::shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina:

co to sie porobiło, w b9 musem będzie 21 cali :decayed: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber a chcesz fele Mirona?? Wiem ktory garaz jest Jego :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber a chcesz fele Mirona?? Wiem ktory garaz jest Jego :naughty: :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista :slina: miron idz w tym kierunku :naughty: ile taka fela ? :gwizdanie:

tyle => http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a8-s8-a6-rs6-20oryginalne-i1509862128.html

Plus oponki to razem 10tys.

Jeszcze pół biedy tyle że te felgi nie są nowe, a ten sprzedwca to ma większość felg odnawianych i diabli wiedzą co z nimi było.Także... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii wiekszosc lata na replikach RS6 II bo w 20" nowe z odpowiednia szerokoscia i ET sa nie do wyrwania.

Repliki 20x9 ET35 + Nankang NS2 albo Vredestein Ultrac Sessanta 245/30-20 to koszt od ok 5500zl do ok 6500zl. Jak za komplet nowek to nie jest zle..

Za to jeden ze znajomych zamowil do B8 3.0TDI fele HRE z USA, 4100 dolcow. Do tego dojdzie jeszcze vat + transport do Norwegii + opony = WARIAT :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki 20 repliki na takim profilu jaki jest przy A4 lub A5..to na polskich drogach szybszy i pewniejszy klopot niz na ori, niestety...Takze jak wielkie koła to albo ori albo renomowany producent ,czyli wcale nie bedzie taniej.

Takie moje zdanie.

Pamietasz przeciez polskie drogi jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380

Plus oponki to razem 10tys.

Przecież napisane jest jak wół że z oponami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...