Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaaasny gwint, ale napinka :decayed::polew:

Miruś, weź może po prostu kup i nie pytaj o takie szczegóły, Ty nie kupujesz byle gówna bo jesteś strasznie pedantyczny, najwidoczniej "koledzy" o tym nie wiedzą

Aaa i nie chwal się tym że pomykałeś 2 lata B7 na nie dość że łysych to starych zimówkach :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Aaa i nie chwal się tym że pomykałeś 2 lata B7 na nie dość że łysych to starych zimówkach

:punish:

Opublikowano

jutro zapyta jaką choinke zapachową kupić do malucha :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 23:05_________________________________________________ :>

Opublikowano

Hehe, to ja mam cene okolo 3500zl za te RS6 II. to dobra cena? :naughty:

Opublikowano

No jak za Ori 20 to Makki tanio bardzo.Jeśli nie uszkodzone to brac.

Opublikowano
  • Autor

Hehe, to ja mam cene okolo 3500zl za te RS6 II. to dobra cena? :naughty:

dobra to mało powiedziane

Opublikowano

Hehe, to ja mam cene okolo 3500zl za te RS6 II. to dobra cena? :naughty:

Miron już pojechał je oglądać - myśli żeby zarzucić je na zime :polew:

Opublikowano

chyba już łyknął bo podałem linka kumplowi i już niby sprzedane :decayed:

dziwisz sie za taką kase hehehe

Opublikowano
  • Autor

nie wnerwiać mnie - dzwoniłem dziś 8.00 rano i już sprzedane były :disgust:

Opublikowano

nie wnerwiać mnie - dzwoniłem dziś 8.00 rano i już sprzedane były :disgust:

;( ;( ;( to zamów w ASO i po problemie :wink4:

Opublikowano

a ile w ASO nowe?

284 zł brutto /sztuka

Opublikowano

Miron: Twoje felgi na 100% sa ori 9x20 ET38 ?? :mysli:

Z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to ten rozmiar chodzil na A6 jak i RS6 (jako felgi zimowe) a te auta maja otwor na piaste 57,1. A A4 B8 ma 66,6 ;(

Powiekszales otwor czy jak??

Opublikowano
  • Autor

Miron: Twoje felgi na 100% sa ori 9x20 ET38 ?? :mysli:

Z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to ten rozmiar chodzil na A6 jak i RS6 (jako felgi zimowe) a te auta maja otwor na piaste 57,1. A A4 B8 ma 66,6 ;(

Powiekszales otwor czy jak??

tak są oryginalne - a otwór powiększałem bo innego wyjścia nie było

Opublikowano

tak są oryginalne - a otwór powiększałem bo innego wyjścia nie było

:good: Dzieki za info ;)

Opublikowano

A A6 C6 poliftowa nie ma juz 66,6 ? Oj chyba ma bo na ori felgach 19" - wzór RS4 B7 są już dwa numery zaczynające się od 8K i 4F...

Opublikowano

A A6 C6 poliftowa nie ma juz 66,6 ? Oj chyba ma bo na ori felgach 19" - wzór RS4 B7 są już dwa numery zaczynające się od 8K i 4F...

It's true z tymi numerami :)

Miron gdzie powiększałeś otwór centrujący, mieli zrobiony jakiś specjalny uchwyt do tokarki do tego ?

Opublikowano
  • Autor

A A6 C6 poliftowa nie ma juz 66,6 ? Oj chyba ma bo na ori felgach 19" - wzór RS4 B7 są już dwa numery zaczynające się od 8K i 4F...

It's true z tymi numerami :)

Miron gdzie powiększałeś otwór centrujący, mieli zrobiony jakiś specjalny uchwyt do tokarki do tego ?

w firmie 7km od miejsca zamieszkania - był wielki problem ze znalezieniem kogoś kto kto profi zrobi i będzie miał sprzęt pozwalający na zamocowanie felgi 20 cali.

Oczywiście bardzo dużo firm takie coś robi - tyle że większość z nich kończą się możliwości na 17 calach max

Opublikowano

miron: masz PW :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.