Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam takie pierdzielenie :decayed:

Najbardziej podoba mi się ałdi Mirka :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osiągowo może i jest ciekawy, ale wytrzymałością (w sensie odpornością na spore przebiegi) z tego co mi wiadomo nie grzeszy.. :disgust:

o to ciekawe, skąd masz takie wieści?... widuje golfa V z 1.4 TK i 170km w serii i jeździ jak nówka a ma 220.000km na szafie.. w Golfie VI 1.4 TSI 160 KM widziałem już kolesia co ma 150.000 samochód ciągle w ruchu i nic..przegląd i wacha..

chłodzenie turbo/kompresora po dlugiej szybkiej trasie?... ale że to się tak robi? :polew: :polew:

może pamietasz swego czasu było głośno o Hondach CRX co z 1.6 wyciskało na tamte czasy ogromne moce i mówiono że to padnie zaraz bo tak wyślilone itp a silniki latały po 300.000 km bez problemu

Opublikowano

osiągowo może i jest ciekawy, ale wytrzymałością (w sensie odpornością na spore przebiegi) z tego co mi wiadomo nie grzeszy.. :disgust:

o to ciekawe, skąd masz takie wieści?... widuje golfa V z 1.4 TK i 170km w serii i jeździ jak nówka a ma 220.000km na szafie.. w Golfie VI 1.4 TSI 160 KM widziałem już kolesia co ma 150.000 samochód ciągle w ruchu i nic..przegląd i wacha..

no widzisz.. a ja znam przykład w nowym superbie z 1.4T- 96kkm i silnik na złom.
Opublikowano

jak dla mnie 1.4 TSi z tego co widuje takie samochody jest kozaczek... Scirroco, Golf...to jest silnik do takich samochodów... do A4 i Passata to już troche nie teges :-)

Opublikowano

osiągowo może i jest ciekawy, ale wytrzymałością (w sensie odpornością na spore przebiegi) z tego co mi wiadomo nie grzeszy.. :disgust:

może pamietasz swego czasu było głośno o Hondach CRX co z 1.6 wyciskało na tamte czasy ogromne moce i mówiono że to padnie zaraz bo tak wyślilone itp a silniki latały po 300.000 km bez problemu

problem w tym ze o jakosci silnikow z tamych lat ( zwlaszcza japonskich ) to mozna zapomniec.

Ale zgadzam sie 1.4T fajne do Golfa , A4 we wszystkim wiekszym troche nieporozumienie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

.........małe zmiany a cieszą :)

dziś full serwis ( olej i wszelkie filtry ) i tu mała niespodzianka, za filtr paliwa do B7 płaciłem 260zł a w przypadku B8 zapłaciłem 64zł :)

po za tym od dziś śmigam z mapą 2011 ( Hummer - wielkie dzięki :notworthy: )

oraz z polskim menu ( Hummer - jeszcze większe dzięki :notworthy: :notworthy: )

i kilka foto z wesela kolegi:

4268f75600d316b6m.jpg

23be0538937cd3b5m.jpg

25731a220eb7ed20m.jpg

46a636922304e906m.jpg

Opublikowano

coraz bardziej zaczyna mi się sedan podobać...

Opublikowano

coraz bardziej zaczyna mi się sedan podobać...

no ladne to autko bardzo , ja jakos sie nie moge do sedanow przekonac choc ... jest kilka ktore bym z checia przytulil :decayed:

Opublikowano

sedan jest piekny ale malo praktyczny :)

Opublikowano
  • Autor

sedan jest piekny ale malo praktyczny :)

kwestia sytuacji i wykorzystania bagażnika

ostatnio mieliśmy przykład gdzie do sedana B8 zmieściło się więcej niż do B8 avant :)

Opublikowano

prawie nie możliwe, jeżeli chodzi o ilość wody to podobno sedany mają więcej dziur i wchodzi teoretycznie więcej wody - sorry za żart ale jakoś sobie tego nie wyobrażam jak do bagażnika sedana wsadzisz więcej niż do Avanta

Opublikowano

prawie nie możliwe, jeżeli chodzi o ilość wody to podobno sedany mają więcej dziur i wchodzi teoretycznie więcej wody - sorry za żart ale jakoś sobie tego nie wyobrażam jak do bagażnika sedana wsadzisz więcej niż do Avanta

no ja jakos tez nie bardzo sobie to wyobrazam :cool1:

Opublikowano

tak w temacie, na pick-up'a więcej wejdzie niż do SUVa tej samej marki, no chyba, że Mironowi chodziło o coś wysokiego i jechał z otwartym bagażnikiem a w Avancie blokowała by klapa i dach, to się zgodzę ale to wcale nie znaczy, że do sedana wejdzie więcej niż do Avanta

Opublikowano

Miron a propo tego ślubu jeszcze :decayed:

na co mocowali Ci ozdoby na aucie? przyssawki?

Opublikowano

Miron a propo tego ślubu jeszcze :decayed:

na co mocowali Ci ozdoby na aucie? przyssawki?

Na wkręty łapał :decayed:.

Opublikowano

Miron a propo tego ślubu jeszcze :decayed:

na co mocowali Ci ozdoby na aucie? przyssawki?

Na wkręty łapał :decayed:.

:polew:
Opublikowano
  • Autor

Miron a propo tego ślubu jeszcze :decayed:

na co mocowali Ci ozdoby na aucie? przyssawki?

tak - przyssawki

Opublikowano

coraz bardziej zaczyna mi się sedan podobać...

sedan jest klasa ale musi być koło i s line
Opublikowano

sedan podobać...

sedan jest klasa ale musi być s line

B8 nie musi

Opublikowano

B8 nie musi

Jasne , że nie musi różnica jest tak nie wielka , że nie ma sensu reżać no chyba , że kasy za dużo ktoś ma ;) co innegeo było z b6 b7, ale to nie ta era :) a Ty Miron co jeszcze planujesz z modów jeśli można wiedzieć :D ?? ;) czy narazie spokój ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.