Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szczęśliwie to będzie jak sprawcy za to bekną

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a są jakieś szanse na dojście do złodzieja? dobrze ze Tobie nic nie jest jeśli chodzi o wypadek..

Opublikowano

Miron gratki :):kox:

Opublikowano

Gratuluję !!!Mam nadzieje że złodzieje poniosą surową karę ... dobrze było by mieć taki alarm

Opublikowano

Dobrze że wszystko dobrze się skończyło i z samochodem i Ty nie odniosłeś poważnych obrażeń w dzisiejszej kolizji. Pozdrawiam

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano

Miron ja wiedziałęm że Ty coś znaczysz w tym Twoim Knurowie ale teraz to pełen szacun :decayed: , opcja z telefonem najlepiej zdaje rezultat wiem coś o tym. najprostsze metody zabezpieczeń są najlepsze, lokalizacja po BTS-ach jak widac sie sprawdziła, Gratulacje za wzorowe dopracowanie tematu :thumbup1:

Opublikowano

fajnie że auto wróciło i że zniszczenia nie są duże :thumbup1:

Opublikowano

super, że wróciło w Twe ręcę :gicior:

teraz to zdrówka życzę i odstresuj się chłopie przez Święta porządnie :wink: pozdrawiam

Opublikowano

Ty patafianie. Latałeś za swoją zabawką a żonie rozpierdzieliłeś corsę. Jesteś samolub, egoista i cfaniak. :facepalm:

Jajco mnie obchodzi Twoje wychuchane A4 B8 jedyne w Knurowie na 20" felach (pewnie w całym województwie są 3 takie auta) ale do jasnej cholery w

nagrodę masz żonie pierdyknąć ładniutkie hothatch z j**aną nawigacją i BT, żeby mogła sobie w książkę telefoniczną wpisać mój numer.\\

Tyle.

:naughty:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

w końcu założyciel gliwickich spotów to nie byle kto :naughty: telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

w każdym bądź razie pogratulować Mirek!:banan:

po takim dniu to nic tylko sobie usiąść wygodnie i łyknąć coś mocniejszego:decayed:

Opublikowano
telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

Opublikowano
:wink::decayed::good:
Opublikowano

GRATULACJE !!!

Aż trudno uwierzyć w takie przebieg wydarzeń...normalnie SC-FI.....teraz odstresuj się na święta...

Opublikowano

Miron vs. złodzieje:

1:0

:dancing:

Opublikowano

I juz go pod blokiem nie zostawiaj tylko garazyk :decayed:

Cieszę się bardzo i gratuluję,patent z telefonem wezmę sobie do serca mam taką nokię co bateria z 2 tyg trzyma jak nie dzwonisz :-)

Opublikowano
telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

to był ten przeznaczony dla kochanek, a że się dłużej nie odzywał to przywaliła mu dzisiaj w dupe :decayed:

a bardziej serio chodziło mi o to czy policja jest w stanie namierzyć tel, który jak rozumiem był wyłączony ? bo chyba nie ładujesz go i nie wkładasz co 3 dni pod siedzenie:decayed:

Opublikowano
telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

to był ten przeznaczony dla kochanek, a że się dłużej nie odzywał to przywaliła mu dzisiaj w dupe :decayed:

a bardziej serio chodziło mi o to czy policja jest w stanie namierzyć tel, który jak rozumiem był wyłączony ? bo chyba nie ładujesz go i nie wkładasz co 3 dni pod siedzenie:decayed:

:facepalm: telefon jest schowany i podłączony pod np gniazdo zapalniczki oraz ładowarkę samochodową. a kabelki także pochowane

Opublikowano

dokładnie, telefon pewnie 24h pod prądem, a w razie gdyby aku odłączyli to i tak pewnie telefon byłby aktywny jeszcze z tydzień :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.