Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakie kapsle na nie założysz ?? Pamiętaj o ciemnych trytytkach bobiałe to c**jnią będą podlatywały...

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron teraz do kółek pasowałby Ci niebieski kolor- pomyśl nad plastidipem:decayed:

Też brałem pod uwagę rotory ale razem ze zmianą koloru auta na niebieski bo bałem się że za bardzo zleją się z czarnym lakierem:kwasny: ale u Ciebie każda fela wygląda dobrze:wink:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429562_10151414033503347_305467008_n.jpg

a tutaj taki mały drobiazg od caractere co myślisz?:naughty:

Opublikowano
Miron teraz do kółek pasowałby Ci niebieski kolor- pomyśl nad plastidipem:decayed:

Też brałem pod uwagę rotory ale razem ze zmianą koloru auta na niebieski bo bałem się że za bardzo zleją się z czarnym lakierem:kwasny: ale u Ciebie każda fela wygląda dobrze:wink:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429562_10151414033503347_305467008_n.jpg

a tutaj taki mały drobiazg od caractere co myślisz?:naughty:

:slina::slina::slina:

Opublikowano

wypas ten czarny S4 :slina:

Opublikowano

mozecie wrzucić tu fotke bo mi za dużo czasu zajmuje wrzucenie na jakis fotosik i skopiowanie linka :P a klubowicze chyba mają trochę łatwiej co? :tongue:

Opublikowano

Masz marudo :hi:

24dnbyc.jpg

Opublikowano
Masz marudo :hi:

lepiej się będzie przeglądało :wink:

dzięki wielkie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Śliczna sztuka - zderzak też OK

Opublikowano

no d*pa urwana :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Ja bym hamulce wymienił bo jakos pusto pod tymi felgami...

Opublikowano
Ja bym hamulce wymienił bo jakos pusto pod tymi felgami...

:decayed:

rynek trza poszerzyć ...hehe....:)

Opublikowano

ja to bym lakier skorygował bo swirli tyle co na Cubrowym, trzeba było maskę spawacza założyć ... i dopiero było czarny lakier widać :whistling:

Opublikowano
ja to bym lakier skorygował bo swirli tyle co na Cubrowym, trzeba było maskę spawacza założyć ... i dopiero było czarny lakier widać :whistling:

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
ja to bym lakier skorygował bo swirli tyle co na Cubrowym, trzeba było maskę spawacza założyć ... i dopiero było czarny lakier widać :whistling:

eeee tam przewrażliwiony jesteś na tym punkcie :decayed:

Opublikowano

Ma po prostu lepsze oko.

Nie to co Wy dwaj. Miron z Cubrem. Taki Flip i Flap klubowy.

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
;) zboczenie zawodowe
Opublikowano
  • Autor

ja tam akurat jestem świadomy że lakier mam mega zniszczony

Może możesz Vario polecić jakąś nie drogą polerkę dla amatora garażowego ?

Opublikowano
ja tam akurat jestem świadomy że lakier mam mega zniszczony

Może możesz Vario polecić jakąś nie drogą polerkę dla amatora garażowego ?

Mironek a moze razem polecimy do Varia :) Zrobimy spot u niego a przy okazji Vario dopiesci Nam audice :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.