Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro jadę na wymianę na 8.00

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to czekam na relacje:wink:

Opublikowano
dzięki

Ps. Ty też miałeś ładną :grin:

kuzwa nic nie mow odebralem rovera z 97 r ktory praktycznie nie hamuje :/ , nabroiliscie to mi teraz a6-ke znajdzcie :kox:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 21:25 ----------

Sprężyny już na autku - jeszcze nigdy tak niskiego autka nie miałem - myślałem że ta różnica 1,5cm będzie mniej widoczna a jest dość spora - mam nadzieje że w 5 osób nic nie będzie obcierało - żaby był jakiś sztywniejszy to jakoś nie czuję - zobaczę w trasie.

Przód jest ciutke wyżej i jest idealnie, kończy się błotnik i zaczyna opona - zaś tył nawet bym powiedział że opona troszkeschowana w błotniku - juz teraz bez obciążenia

postaram się jakieś fotki dzisiaj dodać

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Teraz jest kosa - już nic zewnętrznie nie da się polepszyć

Opublikowano

Zdjęcia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w pracy do 19.00 jestem - myślę zaraz po niej coś uda mi się pstryknąć

Opublikowano
żaby był jakiś sztywniejszy to jakoś nie czuję - zobaczę w trasie

Przy zmianie samych sprężyn nie powinno być różnicy w sztywności zawieszenia, więc jeżeli coś będzie obcierać to przydadzą się sztywniejsze amortyzatory. Polecam jakieś z regulowaną siłą tłumienia. Można dostosować do potrzeb.

Opublikowano
Zdjęcia :naughty:

tylko po co :decayed:

Opublikowano
Zdjęcia :naughty:

tylko po co :decayed:

Żeby Mirek myślał że ktoś się interesuje jego autem :grin::decayed:

Opublikowano
Zdjęcia :naughty:

tylko po co :decayed:

Żeby Mirek myślał że ktoś się interesuje jego autem :grin::decayed:

On chyba jednak woli jak się jego autem nie interesuje nikt za bardzo :wink:

btw.

WhyMe? podpis masz ciekawy :decayed:

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

c552392fb13b730fm.jpg

9dd8ff24001b23f5m.jpg

40058143d6ec4e1dm.jpg

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

Tył nie będzie obcierał.

I co tu więcej napisać ? Wygląda to jak własność karka w dresie i złotym łańcuchem na szyi.

Opublikowano
  • Autor

Kół już bym nie zamienił na żadne inne i musze przyznać w czasie jazdy prezentują się o niebo lepiej.

Wczoraj leciałem z Sevesem po samochód (B7 Patroxa obecnie było w posiadaniu Snajpera) zrobiliśmy w sumie 800km i część trasy prowadziłem nowy nabytek Sevesa tym samym jadąc za swoim B8 - i po prostu wygląd auta i efekt jaki dają felgi w ruchu mnie powalił

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Tył nie będzie obcierał.

I co tu więcej napisać ? Wygląda to jak własność karka w dresie i złotym łańcuchem na szyi.

Dresu nie mam

Karkiem nie jestem od momentu jak waga z bicepsu powędrowała na brzuch

A łańcucha nie widać :decayed:

Opublikowano

Wyszło :slina::slina:

Opublikowano

Teraz autko nabrało wigoru ale coś te heble małe:eusathink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak z komfortem?jakas zmiana?

na razie ciężko powiedzieć

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Teraz autko nabrało wigoru ale coś te heble małe:eusathink::decayed:

a dajcie Wy mi już wszyscy święty spokój

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.