Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

te też ładnie w tym rozm wyglądają - nawet dość mocno ta głębia na nich wygląda

FELGI ORYGINALNE 20' Audi A7 S7 A8 A5 S5 POZNAN (3604300986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fajne :) nadała by się opona na to 245/35/ ? przy zawieszeniu 1BE nie będzie nic obcierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka opona właśnie to jedyna nadzieja na brak obcierki - dzięki takiej oponie teraz mi nie obciera ale też ET mam 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu et jest 37 więc chyba to wielkiej różnicy nie zrobi. Mnie osobiście ta felga podoba się bardzo :) tylko nie wiem czy do mnie to nie za duża opcja hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron popatrz na ofertę VMR, albo Z-Performance - felgi koks i nie az tak oklepane, jak rotory i wszelkie OEM kółka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie - niby jest czas zamontować ale jakoś tak.............jak ich nie miałem to na nie polowałem - teraz je mam i już mi przeszło :decayed:

w sumie jak w garażu leżą to też jest fajnie i nawet jakoś tak hamuje mi się lepiej (psychicznie) :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

chyba je będę zakładał na wiosnę - nie chce ich ubrudzić solą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie - niby jest czas zamontować ale jakoś tak.............jak ich nie miałem to na nie polowałem - teraz je mam i już mi przeszło :decayed:

w sumie jak w garażu leżą to też jest fajnie i nawet jakoś tak hamuje mi się lepiej (psychicznie) :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

chyba je będę zakładał na wiosnę - nie chce ich ubrudzić solą :grin:

U mnie kiepsko z felgami lato zima 16 szukam ładnej 18 na lato wiec montaż również poczeka do wiosny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie o ładną 18 - nie ma w czym wybierać - 2-3 wzory max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Mirka wrzucam setup zimowy na aucie....sorki za jakość ale telefonem robione :wink:

ypkq.jpg

uqcw.jpg

0ugw.jpg

fsch.jpg

9cl3.jpg

jest dobrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi teraz ktoś napisze że SREBRNY rotor robił by robotę... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arturo

zdjęcia lepszej jakości wrzucę ...............kiedyś.................jak zrobię - dalej śmigam na lecie - dziś byłą tylko przymiarka na zlocie - ale muszę przyznać zacnie wyglądają i chyba trudno o ładniejszy zestaw na zimę - głębia jest rewelacyjne a felgi osadzone są idealnie - ani nie schowane ani nie wystają

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

dzięki Marcin za fele bo naprawdę robią robotę - aczkolwiek wszyscy na zlocie się śmiali bo 18 w B8 to jak 16 w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi teraz ktoś napisze że SREBRNY rotor robił by robotę... :grin:

Robiłby a tylko pod warunkiem:

1. Ori kolor RS4

2. 20 cali

3. Tylko z ET19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cacy te 18 :slina:

zaczekaj aż zrobię ładne fotki - te nie do końca oddają efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

w poniedziałek na pokład wskakują hamulce - powoli, powoli dążymy do ideału :kox:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

a następny w kolejce parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...