Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cały czas to mówię - że coraz częściej ori felgi to przepłacony towar - wystarczy wiedzieć z jakiej fabryki wychodzą i można mieć to samo 50% taniej

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

tak - strasznie małe te 18 :decayed:

Opublikowano

Nie wiem dlaczego tak dalej są dwa komplety Na sprzedaż jak wziąłem juz jeden.:naughty: Felga git! :kox:

Opublikowano
  • Autor

naprawdę kupiłeś te felgi ?

Opublikowano
:decayed:

tak - strasznie małe te 18 :decayed:

Przyznaj się że szykujesz sobie wyjście awaryjne jakby w tym roku znowu śniegiem w BT doj**ało :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:decayed:

Wiedziałem, ale spoko ja też mam plan awaryjny :decayed: bo na 19 to już teraz na bank nie pojadę

Opublikowano
cały czas to mówię - że coraz częściej ori felgi to przepłacony towar - wystarczy wiedzieć z jakiej fabryki wychodzą i można mieć to samo 50% taniej

Takie słowa na tym forum to bluźnierstwo. Przecież ori to ori :grin:

5 lat temu kupiłem od tej firmy właśnie 18' do swojej b5 - na felgach chyba było Made in EU (jakieś no namy).

Do dzisiaj żadna nie była prostowana i nie wymaga prostowania, lakier się trzyma, ranty nie były ponownie polerowane (fele z rantem polerowanym) a przesadnie o felgi nie dbałem.

Opublikowano

na A5 też nieźle wyglądają :naughty:

Opublikowano

Miron u mnie w miescie jezdzi czarny sedan b8 na tym kole:wink:

Robi robote to kolo:wink:

Opublikowano

Posiadam sporo gratów do 8k0 s line s4 s5 rs4 listewki pedały wydechy zderzaki listwy progowe :wink:sufity hamulce koła fotele itp

Opublikowano
Posiadam sporo gratów do 8k0 s line s4 s5 rs4 listewki pedały wydechy zderzaki listwy progowe :wink:sufity hamulce koła fotele itp

Zapodaj jakiś link

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu moja i szwagra fura odwiedziły compsport

Szwagra B8 wypluło 297ps i 609Nm a mój staruszek był na korekcie i pokazał 306ps i 622Nm (dół bez zmian zaś od 3000 ob jedzie znacznie lepiej)

Furki już po testach drogowych i idą łeb w łeb - jak przyklejone

Ps. Rodzinne wyjazdy powinny być udane :decayed:

Opublikowano

kur.. a ja zmieniam na b5 a ten o korekcie na ponad czysta mówi :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
:kox: gratki raz jeszcze wyniku :wink:
Opublikowano

Miron dpf'a masz czy już poszedł out? Sam soft 306km dał? Pokażi wykres :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wykresik oczywiście mam - wkleję jak zrobię foto lub skan

U mnie i szwagra wszystko po staremu - nic nie wycinane czy zmieniane - total seria

Korektę robiłem przy okazji - pierwotny program był robiony 3 lata temu - był wtedy mega lajtowy bo był jakis problem z temperaturą spalin i Patryk nie chciał zrobić więcej.

Przy okazji softu szwagra wspomniał że wie jak problem obejść i że powinna być możliwość znaczniej poprawy

Podjechałem - kawkę wypiłem - Patryk się autkiem na spokojnie pobawił i wyszło jak wyszło

Opublikowano

3xx z przodu w tdi'ku musi cieszyć :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.