Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas to mówię - że coraz częściej ori felgi to przepłacony towar - wystarczy wiedzieć z jakiej fabryki wychodzą i można mieć to samo 50% taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak Wam się podoba ta felga na B8 i ogólnie sama w sobie

19" LS DESIGN 5x112 AUDI A3 A4 A6 GERMANY TUV (3867211693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dla mnie mistrzostwem są te foto na B7

szukasz czegoś na zime :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak dalej są dwa komplety Na sprzedaż jak wziąłem juz jeden.:naughty: Felga git! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

tak - strasznie małe te 18 :decayed:

Przyznaj się że szykujesz sobie wyjście awaryjne jakby w tym roku znowu śniegiem w BT doj**ało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Wiedziałem, ale spoko ja też mam plan awaryjny :decayed: bo na 19 to już teraz na bank nie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas to mówię - że coraz częściej ori felgi to przepłacony towar - wystarczy wiedzieć z jakiej fabryki wychodzą i można mieć to samo 50% taniej

Takie słowa na tym forum to bluźnierstwo. Przecież ori to ori :grin:

5 lat temu kupiłem od tej firmy właśnie 18' do swojej b5 - na felgach chyba było Made in EU (jakieś no namy).

Do dzisiaj żadna nie była prostowana i nie wymaga prostowania, lakier się trzyma, ranty nie były ponownie polerowane (fele z rantem polerowanym) a przesadnie o felgi nie dbałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron u mnie w miescie jezdzi czarny sedan b8 na tym kole:wink:

Robi robote to kolo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam sporo gratów do 8k0 s line s4 s5 rs4 listewki pedały wydechy zderzaki listwy progowe :wink:sufity hamulce koła fotele itp

Zapodaj jakiś link

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu moja i szwagra fura odwiedziły compsport

Szwagra B8 wypluło 297ps i 609Nm a mój staruszek był na korekcie i pokazał 306ps i 622Nm (dół bez zmian zaś od 3000 ob jedzie znacznie lepiej)

Furki już po testach drogowych i idą łeb w łeb - jak przyklejone

Ps. Rodzinne wyjazdy powinny być udane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. a ja zmieniam na b5 a ten o korekcie na ponad czysta mówi :kox::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresik oczywiście mam - wkleję jak zrobię foto lub skan

U mnie i szwagra wszystko po staremu - nic nie wycinane czy zmieniane - total seria

Korektę robiłem przy okazji - pierwotny program był robiony 3 lata temu - był wtedy mega lajtowy bo był jakis problem z temperaturą spalin i Patryk nie chciał zrobić więcej.

Przy okazji softu szwagra wspomniał że wie jak problem obejść i że powinna być możliwość znaczniej poprawy

Podjechałem - kawkę wypiłem - Patryk się autkiem na spokojnie pobawił i wyszło jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...