Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osoba z forum jest głównym sprawcą całej akcji (poleciła furke znajomemu) i przyjechali razem (pięknym S4 B6) ale to brzmiało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz rezal:p ja rownież rezam "seryjne" a4 b8 , w którym niewiele serii zostało:) to jest choroba, która nie mija, jednak rezanie audi dostarcza dużo przyjemności :) a, właśnie- ma ktoś fajne wnętrze recaro do a4 Cabrio? Jakieś białe recaro z boczkami, etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na ostatnie mody (tym razem już na koszt nowego właściciela:decayed:)

Coś co od roku planowałem i jakoś zawsze przekładałem

Parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie

c2c3016a274e3655m.jpg

Ogarnięte w dniu wczorajszym w Navipol Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

mam nadzieję, że Twój kolega się zarejestruje na forum i będzie przyjeżdżał na spoty :decayed:

auto jest naprawdę prześliczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

mam nadzieję, że Twój kolega się zarejestruje na forum i będzie przyjeżdżał na spoty :decayed:

auto jest naprawdę prześliczne!

Mowa .....byś go teraz zobaczył :whistling::naughty: .... jak go Miron wczoraj przed wyjazdem do KR na BP przeleciał złotym programem :naughty: :naughty::naughty: ....a 2 raz po powrocie :kox: .....:grin::grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie obraziłeś Arturo

Moje auta nigdy nie widziały myjni automatycznej - ani jeden raz - NIGDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT SPRZEDAŻY NADAL AKTUALNY

Osoba, dla której autko było zarezerwowane z przyczyn losowych była zmuszona zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, bardzo Cie przepraszam, że głowę zawracał kolega, ale to naprawdę poważna życiowa sprawa, która może skończyć się różnie....

Jakbym miał zmieniać, to sam bym chętnie wziął Twoją furę... ale na ten moment mam troche inne plany finansowe :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak moje B8 będzie śmigało po Twojej okolicy - i to już za kilka dni

Rafał się jednak zdecydował i wczoraj był u mnie - nie omieszkał się nią ponownie przejechać - tym razem po autostradzie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

można powiedzieć że już część mojego auta jest w jego garażu - bo zabrał 2 zimówki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie od kół zaczął:decayed: wyniesie Ci po kawałku:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejszą akcyze zapłaci :grin:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

no i sąsiedzi się tak od razu nie zorientują :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - sąsiedzi znając życie, to wiedzieli przed Tobą kiedy, za ile i do kogo pójdzie auto :decayed: Taki mamy klimat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze zostały wymienione kolektory ssące z fabryczną wadą klapek na takie co już tej wady są pozbawione

Żeby nie było że miron sprzedał autko z jaką kolwiek wadą - teraz z czystym sumieniem furkę mogę oddać - mam nadzieje że będzie dbana, szanowana i odpowiednio użytkowania - niech teraz cieszy oko w innych rejonach polski

3d160eff4e716157m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...