Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana radia i panelu klimatronika?realne?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu myśle żeby wstawić sobie radio Symphony do swojego A4 - u mnie wygląda to tak :

img0098xu1.jpg

...a chce aby było tak ...

img0305jx4nl0.jpg

Pytanie :

1. Mam "grzane d*py" czy dało by rade podpiąć je pod nowszy ten klimatronik ? Czy nowszy klimatronik wogóle podejdzie ?

2. Mam zestaw audio Nokia i da rade wstawić Symphony zamiast starego radia ?

3. W przypadku takiej przebudowy musze nabyć cały duzy "kosz" taki jak pod navi ?

4. Opłaca sie taka operacja czy nie ma sobie co dupska zawracać ? Jest duzo za duzo komplikacji co moze odbić sie w dalszym uzytkowaniu auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jakas firma z krakowa (kurcze nie pamietam nazwy)

krzyknela mi za duze navi razem z przerobka panelu 2 tys

moim zdaniem to sie ni jak nie oplaca...

Ale przeróbka ze zmianą gratów -plastików , przelączników itp ?

Widziałem podobne oferty na allegro , ale oni wsadzali stary panel klimatronika w miejsce popielniczki i nad to wkładali Rns-e :chytry:

Z drugiej mańki mam przenośne Nuvi w aucie i stała nawigacja jest mi tak sobie potrzebna :przebiegly: [br]Dopisany: Grudzień 09, 2007, 10:49:39 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item276383738_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji_.html

Tutaj kolesie przerabiają , ale efekt mało przekonujący jak dla mnie :confused4:

Jest jeszcze jedna przyczyna przebudowy konsoli ..Chce okuć całe wnętrze w carbony z RS4 a wiadomo ze jest tam ramka górna koło "awari" , popielniczka i ten pierół koło lewarka zmiany biegów . Bez zmiany srokowej dechy bede mógł wymienić tylko listwy na desce i drzwiach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kOlego daruj sobie - wysokie koszty nieswpólmierne do korzyść ... no może jakbyś myślałeł nad navi to co innego ale to jeszcze drożej choć wówczas mamy "na pokładzie" stację multimedialną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie racje . Wyluzuje sie z Symfoni , a pomysle nad wadami i zaletami RNS-e .

Tylko głupio mieć dwie navi w jednym aucie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman wad poza ceną w RNS-E to ja nie widzę... :polew:

Ja to nie wiem jak jest z dokładnością mapy w Rns-e :mysli: [?] Ale co ta navigacja jeszcze potrafi i co przydało by sie do niej dokupić by było opłacalne i na wypasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim do Ciebie musiał byś dokupić CAN adapter (wszystko jest napisane w moim poście o RNS-E) , a myśląc o rozbudowie to adapter multimedialny + DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman wad poza ceną w RNS-E to ja nie widzę... :polew:

Łukasz jest jedna - brak punktów POI a pozatym jest to świetna zabawka. Cena za samo navi do tego co oferuje też nie jest specjalnie wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POI są (nie ma fotoradarów i POI w PL nie jest tak dobre jak na zachodzie ale są, przecież można nawet szukać POI po numerze telefonu...) i co Ty na to ? :D:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sie odnosi wymiana klimatronika chcę mieć taki jak na 2 fotce a mam ten na pierwszej chodzi mi o samo podłączenie wiem ze trzeba mieniać plastiki i tunel

czy kostki pasują p&p do klimatronika i jak jest z kostkami od awaryjnych i przeciwmgielnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...