Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pytanko o olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ksiazce serwisowej widniej wpis po wymianie oleju na takowy:

mult1000+ (bulk 15/40)

auto nabylem pol roku temu i nie zapytalem sie sprzedajacego co lal :roll:

czy ktos sie z Was spotkal z takim olejem juz?

pozdro

Opublikowano
w ksiazce serwisowej widniej wpis po wymianie oleju na takowy:

mult1000+ (bulk 15/40)

auto nabylem pol roku temu i nie zapytalem sie sprzedajacego co lal :roll:

czy ktos sie z Was spotkal z takim olejem juz?

pozdro

czyli autko bylo zalewane wielosezonowym/wielostopniowym (multigrade) olejem mineralnym ..... 15W40 .....

ciekawe dlaczego akurat takim .... :?: :roll:

P.S kupiles autko i od pol roku nie zmieniales oleju .... :shock: :?:

Opublikowano
  • Autor

nie mam pojecia dlaczego akurat takim

kiedy kupowalem auto bylo po wymianie oleju, fitlrow i takie tam.teraz dobija 9 tys mil wiec czas juz na wymiane.na liczniku 140 tys mil

co wiec proponujesz wlac?mineral czy raczej polsyntetyk?

dzieki

Opublikowano

połsyntetyk na poczatek a jesli bedzie oki to przejdziesz na full syntetyk :wink:

Opublikowano
  • Autor

sluchy chodza ze to nie jest zbytnio dobrze a jaki bys proponowal polsyntetyk?

Opublikowano

malinator, do takich kuracji valvoline, motul...

ja mialem okazje ostatnio zobaczyc co dzieje sie z silnikiem ktory jezdzi na mineralnej :shock: syf, sodoma i gomora. silnik do remontu po 80k km. niby to byla alfa ale i tak bylem zszokowany

Opublikowano
  • Autor

dzieki

dziwie sie ze serwis audi wlewal mineral, o ile jest to mineral.

serdeczne dzieki

Opublikowano
dzieki

dziwie sie ze serwis audi wlewal mineral, o ile jest to mineral.

serdeczne dzieki

mineral,mineral ...... :twisted:

Opublikowano

A jaki polecanie do 2.5 TDI, planuje wlac Mobil'a Synth S (5W40) - spelnia oczywsicie 505.00 505.01.

Wczesniej chyba byl lany LongLife 5W30 a na poczatku 0W30 tez LongLife.

W serwisie proponuja Castrola TXT rowniez 5W40.

Co Wy na to?

Opublikowano
A jaki polecanie do 2.5 TDI, planuje wlac Mobil'a Synth S (5W40) - spelnia oczywsicie 505.00 505.01.

Wczesniej chyba byl lany LongLife 5W30 a na poczatku 0W30 tez LongLife.

W serwisie proponuja Castrola TXT rowniez 5W40.

Co Wy na to?

olej 5W-40 spelniajacy norme 505.00 (moze byc takze olej 505.01/505.00) .... Motul albo Mobil .....

Opublikowano

Ja zalałem /zresztą zawsze tak robiłem/ Mobila pełny syntetyk, a ponieważ to turbo to wlałem "Mobil 1 Turbo Diesel 0W40 - syntetyk", silnik miał 135 tys., teraz ma 140 tys., jak na razie brak ubytków i wycieków. /ps. nie wiem co było wcześniej /

A tu trochę o olejach:

http://www.autokacik.pl/oleje/oleje.html

Opublikowano
  • Autor

zalalem polsyntetykiem i bedziem patrzec co i jak

poki co czekam na paczke z Viaken.pl by inspekcje wykasowac

pozdro

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

do tego silnika jest dobry mobil 1 esp 5w30

Opublikowano

ja jeżdze na castrol gtx magnatec 10w-40 kupywany tylko na zachodzie i nie musze dolewac przy zalaniu mobilem s 10w-40 dolałem 1,1 litra........

Opublikowano

Ja ostatno zalalem castrola magnateka 10 W 40 ze specyfikacja VW 505 silnik sie zrobil cichszy rano tak wiec wiem ze jest ok podejzewam malinator ze jestes w anglii tak wiec nie maco sie obawiac ze kupisz podrobke no i kup go w dobrym sklepie nie ma sensu oszczedzac kilku groszy i kupic szmelc a pozniej silnik po d*pie dostanie po drogie cekawe jest ze spotkalem sie z olejem na wyspach ktory jest oznaczony 15 W 40 i pisze na nim semisyntetic co jest shok dla mnie tak wiec to co masz zalane moze byc pol syntetykiem nigdy nie wiesz na potwierdzenie tego zrobie zdjecie tego opakowania bo niektorzy moga nie uwiezyc Eli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.