Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Oma mcm'a.


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, miałem opory ale jak za darmo to wziąłem :naughty:

No już nie przesadzajcie z tymi Omegami, może ogólnie auto jako nowe i jak na tą klasę było dość niskiej jakości, ale jako używane przy tak niskich cenach transakcyjnych daje naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jako używane przy tak niskich cenach transakcyjnych daje naprawdę dużo.

Czego daje dużo ? TO taka wersalka z czterema kółkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże , przesiąść sie z Audi do Opla , badałeś sie ostatnio pod kątem sprawności "psychicznej" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle by to nie był egzemplarz, w który co miesiąc będziesz pakował po 500zł w części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500zl to on tam prawie pół silnika pewnie wymieni :decayed:

części do omegi są naprawdę tanie.. drzwi kompletne ostatnio widziałem za 25zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwóch omeg jakie mieli znajomi (w tej budzie), jedna w dieslu (chyba była po powodziowa bo wszystko rdzewiało, łącznie z mocowaniami amorków aż do wpadnięcia ich do środka auta), druga właśnie 2.5 V6 okazało się, że zespawana z 2 była :shocked: ale niewiedza kierownika pozwalała w czasie exploatacji zamykać prawie licznik :P przy sprzedaży wyszło, że to 2 omegi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, ale Cie objechali, a tak nawiasem super wyglada teraz mi sie bardzo podoba, poprzedniemu włascicielowi niekoniecznie :gwizdanie:

co zrobiłes z lampami z przodu???? :kox:

pozdro

p.s. mogłes dodac, ze poprzedni własciciel juz kupe plnów wsadził, i teraz sa szanse na mniejsze inwestycje,.

przegladałes faktury???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, ale Cie objechali, a tak nawiasem super wyglada teraz mi sie bardzo podoba, poprzedniemu włascicielowi niekoniecznie :gwizdanie:

mam w pupie co mówią te "mondrale" :naughty:, mnie sie dobrze jeździ i tyle :tongue4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 10:52_________________________________________________

Boże , przesiąść sie z Audi do Opla , badałeś sie ostatnio pod kątem sprawności "psychicznej" ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a co to koorwa takie dziwne, całe życie mam audi jeździć :tongue4:, twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:

po pierwsze primo to moja esa nigdy by nie stanęła na kresce z tym czymś

po drugie primo nawet gdyby do tego doszło to musiałbym stanąć z 5m z przodu zeby przy starcie nie wciągnąć rdzy z błotników dolotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:

po pierwsze primo to moja esa nigdy by nie stanęła na kresce z tym czymś

rozumiem, że nie chcesz sobie wstydu narobić i szanuję to :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:

po pierwsze primo to moja esa nigdy by nie stanęła na kresce z tym czymś

po drugie primo nawet gdyby do tego doszło to musiałbym stanąć z 5m z przodu zeby przy starcie nie wciągnąć rdzy z błotników dolotem

Boże kochany, skąd w Was tyle nienawiści...?, w życiu bywają różne zakręty, jak już pisałem, używana Omega daje dużo w stosunku do swojej ceny, a już na pewno porządna Omega jest lepszym wyborem niż trzy razy cofane lub wyklepywane Audi, Mercedes, BMW czy Lexus.

No może oprócz diesla 2.5, który miał być majstersztykiem technicznym BMW, a wyszło jak wyszło, ale dla przypomnienia nie wdając się w szczegóły diesel 2.5 w VW i Audi ma też straszne opinie.

Ale Mcm ma silnik 3.0i, czyli wcale nie taki najgorszy, nawet z lpg, które moim skromnym zdaniem, gdy jest porządną sekwencją, to akurat w Omedze nie generuje wielu problemów.

Nie przejmuj się Mcm, naśmiewają się z Omegi, ale być może nie wiedzą całej prawdy o nich, tylko posługują się stereotypami.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:

po pierwsze primo to moja esa nigdy by nie stanęła na kresce z tym czymś

po drugie primo nawet gdyby do tego doszło to musiałbym stanąć z 5m z przodu zeby przy starcie nie wciągnąć rdzy z błotników dolotem

Boże kochany, skąd w Was tyle nienawiści...?, w życiu bywają różne zakręty, jak już pisałem, używana Omega daje dużo w stosunku do swojej ceny, a już na pewno porządna Omega jest lepszym wyborem niż trzy razy cofane lub wyklepywane Audi, Mercedes, BMW czy Lexus.

No może oprócz diesla 2.5, który miał być majstersztykiem technicznym BMW, a wyszło jak wyszło, ale dla przypomnienia nie wdając się w szczegóły diesel 2.5 w VW i Audi ma też straszne opinie.

Ale Mcm ma silnik 3.0i, czyli wcale nie taki najgorszy, nawet z lpg, które moim skromnym zdaniem, gdy jest porządną sekwencją, to akurat w Omedze nie generuje wielu problemów.

Nie przejmuj się Mcm, naśmiewają się z Omegi, ale być może nie wiedzą całej prawdy o nich, tylko posługują się stereotypami.

I tyle.

ty naprawde nie zauwazasz ironii w moich postach ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie zauważasz ironii w moich postach ????

Jeśli to ironia, to uffff..., odetchnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko chłopaki na żartach się znam :), a ironia moskala jest już znana prawie całemu forum :wink4::naughty:

a druga sprawa to to, że za te pieniądze nie znalazłem niczego bardziej optymalnego i pewnego co by mi odpowiadało, kiedyś też miałem okazję jeździć dłuższy czas Omegą TDSem z automatem i byłem zadowolony.

A do audi zamierzam jeszcze wrócić (no chyba że bardziej polubię opla :cool1:) więc spokojne wasze rozczochrane... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka omega jak twoja (model) jest jedynym oplem jakiego ja osobiście w miare uznaje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas jeszcze jest ten watek :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas jeszcze jest ten watek :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jakeś taki chojrak spróbuj zamknąć :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już miesięczną normę wyrobiłem :cool1: :gwizdanie: , dam szansę słabszym , Dariusz P. jest najnizej w rankingu to niech się weźmie do roboty :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko git! Sam miałem kupić ale żona namówiła mnie na A4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...