Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moja karoca :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co do twej audi to mam taki sam kolor ;) i bardzo mi się podoba . Niedługo wstawię fotki .. :D alusy będą oczywiście 18 . Spoiler tylny orginalny od audi ;) I zrobię 2 wydechy ;)

Opublikowano

i jak tam komunikaty w jęz. ang :kox:

też tak chcę KROLU[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________kolego a Ty żonie pokaż moją stronę;) hehehe taki mały :ot:

smiga az milo :):)

a mi się ładnie pokazała kontrolka tarcz - wiem przynajmniej że działa hehehe

jesteś w kolejny wtorek na SPOCie?

rzuć na pw nr komóry

Opublikowano
  • Autor

jasne ze bede :) numer do mnei masz w podpisie na dole ;) do zobaczenia :) teraz smigam do szczyrku na nartki :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:28_________________________________________________

13032011202.jpg

już w drodze do szczyrku stuknie mojej b6 200 000 km... zycze sobie aby kolejne byly tak bezawaryjne jak te... :> :>

Opublikowano

no to cool do zobaczyska we wtorek ;) ok 19:00

Opublikowano

i jak tam komunikaty w jęz. ang :kox:

też tak chcę KROLU[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________kolego a Ty żonie pokaż moją stronę;) hehehe taki mały :ot:

smiga az milo :):)

przekodowywales vagiem z de na ang jezyk w aucie?? Jest gdzies opis?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czary mary bo to magik jest :):good:

Opublikowano

jak dla mnie, fajny wozik

Opublikowano

może być - tym bardziej że masz już zmieniarę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

może być - tym bardziej że masz już zmieniarę :naughty:

:good::notworthy::good:

Opublikowano

i co hula ?

Opublikowano
  • Autor

i co hula ?

jaaa hula az milo sie slucha bez problemow "przechodzi" pomiedzy plytkami :) trzeba bedzie tylko zmienic vagiem 0 - 1 i bedzie gitara :good:

Opublikowano

i co hula ?

jaaa hula az milo sie slucha bez problemow "przechodzi" pomiedzy plytkami :) trzeba bedzie tylko zmienic vagiem 0 - 1 i bedzie gitara :good:

co zmienić?

Opublikowano
  • Autor

zmienic na opcje ze jest zmieniarka w kompie ;) - ZAŁATWIONE :)

najnowsze rezania ;)

30032011250.jpg zmieniareczka CD :)

01042011254.jpg odblokowanie FIS`a :)

25032011232.jpg proszkowe malowanie ramion wycieraczek :)

a młody sobie sam wyrezał :):):)

30032011251.jpg

Opublikowano

no powiem bijesz mnie na ryj!!!!!!!!!!!!!!!!

3 razy na Spocie - 2 mody za sobą!!!!!!!!!![br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:38_________________________________________________jedno mnie martwi ......... :confused4: cos Ty tak kurna wolno jechał :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chlopie jaki wypadek widzialem masakra... powiem ci na spocie :thumbdown::confused4:

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś późnym popołudniem będzie tempomacik :dance::thumbup: :cwaniak1:

Opublikowano

fajna sztuka nie wiem czemu chlopacy sie tak uwzieli na te :ON: ? :decayed: lepiej ze 2.0 gorzej jakbys mial 1.6 bo by juz nie bylo czym jechac :tongue4: fajny masz bagarznik na narty ile takie cudo? bo planuje cos takiego zakupic :decayed: moze byc na PW :good:

Opublikowano
  • Autor

fajny masz bagarznik na narty ile takie cudo? bo planuje cos takiego zakupic

box taki musisz liczyc ponad 2000pln... ale gwarancja zadowolenia :good: do tego oczywiscie baza ;)

dla mnei tylko PB nie akceptuje ON ;) a jak juz widze LPG... nawet dobre zapalniczki sa na benzyne hehe bez urazy :cool::a4fan:

nie było TEMPOMATU i juz JEST TEMPOMAT :)

Opublikowano

kox znowu B-Biała?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.