Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moja karoca :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i gdzie te ElSiDiki...? :cool:

Opublikowano
  • Autor
No i gdzie te ElSiDiki...? :cool:

nie mam kontaktu z kolega z klubu :whistling:

wyjechał na delegacje i nie mamy kontaktu :facepalm:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

ale mam z nim je dograne wiec czekam :decayed:

Opublikowano

Jak masz jak są już u mnie w garażu. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Nie wiem z czego się tak śmiejesz? :cool::naughty:

Opublikowano
  • Autor

pogadamy jutro :hi:

Opublikowano

Spoko. Nie ma o czym. :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

pochytane :decayed:

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 08:23 ----------

czas zimy... rezanko jutro a mianowicie wymiana świec :naughty::decayed::naughty:

Opublikowano
pochytane :decayed:

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 08:23 ----------

czas zimy... rezanko jutro a mianowicie wymiana świec :naughty::decayed::naughty:

To nie rezanko tylko serwis :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no tak :decayed:

Opublikowano
:naughty::naughty:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i sie nie wyrobilem :kwasny:

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 20:41 ----------

no i wczoraj i swiece i olej i filtry baaa i nawet plyn hamulcowy wymieniony o plynie do wspomagania czy o G12 nie wspominajac :decayed::naughty: na pare km znow spokoj :hi:

Opublikowano
i wtedy jest :kox:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

dzis klima wymiana czynnika + odgrzybianie i ozonowanie :decayed:

http://img444.imageshack.us/img444/3637/fotka052v.jpg

a teraz wrocilem z wymiany hampli... tarcze i klocki nowki :naughty: teraz czuje ze hamuje :naughty::naughty:

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 21:04 ----------

Możesz pokazać jak wygląda zamontowana kierownica od B8, również chcę takie coś zrobić.

daj mi czas do wieczora :wink:

nie było czasu kiedy wrzucić :whistling:

ale tak u mnie to wyglada :naughty::naughty:

http://img151.imageshack.us/img151/5163/fotka054.jpg

adasssko filtr kabiny maxgear:facepalm: Węglowy?? Ja ostatnio porównywałem węglówkę Mann`a i maxgear to Mann jest 4 razy cięższy:kox: Tamten to tylko zabrudzony węglem może być:decayed: Dobrze się ALT sprawuje?? Swiece jakie zapodałeś? Ja jestem bardzo zadowolony z Denso Iridium Power:good:

Opublikowano
  • Autor

ja wymieniam filtry 2 razy w roku a kabinowke czasem 4 raz w roku... teraz wrzucilem Filtron`a a swiece NGK :wink:

Opublikowano
ja wymieniam filtry 2 razy w roku a kabinowke czasem 4 raz w roku... teraz wrzucilem Filtron`a a swiece NGK :wink:

Adaśko co tak często? :eusathink:

tyle km swoim nie trzaskasz chyba :eusathink: ,

kabinowy trzeba wymieniać częściej jak jeździ się sporo po zakurzonych terenach takich jak polne i leśne dukty, ciekawe czy Natalia o tym wie:whistling:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed:

a ja od dzis juz mapki 2013 :kox::kox:

Opublikowano

No i gites :D to masz teraz zaznaczone fotaradary wiec zostaje CI uważać na tajniaków :D i co wyrezales ta kamere cofania ? bo jakoś chyba przeoczyłem

Opublikowano
  • Autor

Jasne :decayed: A w piatek spryski mgielkowe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.