Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki rowerek


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę go mieć za 3,5k. Fakt, że rama fajna bo lekka ale alivio w tej cenie to tak jak podejrzewałem, lekka kaszanka. A skoro mówisz, że i z amorem mały kibel to chyba trzeba go będzie odpuścić. Nie ma co bulić za samą firmę skoro na starcie do wymiany już by były oba elementy.

Gdybyś miał chwilę, to podpytaj może tak jak wspomniałeś, ktoś coś ma. Pewnie będzie ciężko bo trzeba dla mnie coś na prawdę dużego (194 wzrostu) ;)

Już sam nie wiem czego szukać. Budżet to właśnie około 3,5k więc może jakieś podpowiedzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jakie hamulce tarczowe byscie polecili ?? zastanawiałęm sie nad czyms takim http://allegro.pl/hamulce-avid-x0-x-0-x-0-carbon-czarne-p-t-bc-pl-i2184513966.html :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te sa BDB a ile wazysz ? i do jakiej jazdy maja byc pod jaki sprzet itp.

Ja wlasnie koncze skladac swoj rower i zakupilem okazyjnie tez Avid ale Elixir 5 2012 - http://allegro.pl/avid-elixir-5-white-przod-tyl-160-185-203-bialy-i2279206326.html

Moze wiecej waza od tych co wymieniles ale sila hamowania jest taka sama badz podobna BARDZO a cena juz NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę go mieć za 3,5k. Fakt, że rama fajna bo lekka ale alivio w tej cenie to tak jak podejrzewałem, lekka kaszanka. A skoro mówisz, że i z amorem mały kibel to chyba trzeba go będzie odpuścić. Nie ma co bulić za samą firmę skoro na starcie do wymiany już by były oba elementy.

Gdybyś miał chwilę, to podpytaj może tak jak wspomniałeś, ktoś coś ma. Pewnie będzie ciężko bo trzeba dla mnie coś na prawdę dużego (194 wzrostu) ;)

Już sam nie wiem czego szukać. Budżet to właśnie około 3,5k więc może jakieś podpowiedzi? ;)

Mój bracki (192 cm) kupił sobie jednego z niewielu 29" Kross Level B6 :thumbup1: Osprzęt świetny, ramy są różnych wielkości, także na pewno wybierzesz coś pod siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanko jeszcze jakie lepsze beda klocki. Półmetaliczne czy metaliczne spiekane ?? znalazłem cos takiego np http://allegro.pl/klocki-metaliczne-do-avid-juicy-3-5-7-carbon-gb-i2313382764.html lub http://allegro.pl/jagwire-okladziny-avid-bb7-i-juicy-comp-dca064-i2318580367.html :eusathink:

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2012 at 13:29 ----------

jaki rowerek ?? Audi oczywiscie :slina::shock3::jerk::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klocków to półmetaliczne będą bardziej delikatne dla tarcz i ich tak szybko nie zajadą, ale też będą mniej wydajne. Metaliczne mocniej hamują ale niszczą szybko tarcze, przez co są znacznie szybciej do wymiany (tarcze ;) ).

Ogólnie półmetaliczne najczęściej się montuje z tego względu, że są duuużo lepsze od organicznych/żywicznych a i jest to taki złoty środek między wydajnością w hamowaniu a zużywaniem tarcz hamulcowych.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Co do klocków to półmetaliczne będą bardziej delikatne dla tarcz i ich tak szybko nie zajadą, ale też będą mniej wydajne. Metaliczne mocniej hamują ale niszczą szybko tarcze, przez co są znacznie szybciej do wymiany (tarcze ;) ).

Ogólnie półmetaliczne najczęściej się montuje z tego względu, że są duuużo lepsze od organicznych/żywicznych a i jest to taki złoty środek między wydajnością w hamowaniu a zużywaniem tarcz hamulcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakies 2 mies temu zakupilem glownie ze wzgledu na rame tego SCOTTa - Scott Nitrous 30 Freeride Full Suspension Reviews

do niego dolozylem troche $$$$ i podkrecilem prawie :decayed: wszystkie rzeczy... pod swoje widzi :tongue4:

200420125634.jpg

dodam, ze ta rama ma idealnie GEO pod jej przeznaczenie :decayed:

nitrous30.jpg

w Plymouth tam gdzie mieszkam jest wiele takich tras... jedna z nich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Plymouth tam gdzie mieszkam jest wiele takich tras... jedna z nich

Cale UK jest takie pagorkowate i dobre na eskapady "goralem" i nie tylko, Devon i Cornwall sa fajne, ale najlepsze trasy sa na polnocy kraju i w Walii.Kiedys z 10 lat wstecz mieszalem w Peebles -Scottish Borders tam masz Glentress uwazany za jedna z najlepszych tras na wyspach, trasy sa rewelacyjnie przygotowane z myslą o fanach takiej zabawy:wink:, tak ze polecam. U nas w kraju tez mamy swietne trasy z tym ze niestety wiekszosc z nich nie jest tworzona pod kolarstwo gorskie obojetnie w jakim wymiarze zawodowym czy amatroskim, to ludzie sami te trasy"rzeźbią". Ponizej link dla zainteresowanych trasami w UK, pozdrawiam

Top 10 mountain biking routes in Britain - Telegraph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...