Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Malowanie dokładek


kolokk

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem czym mi ten lakiernik pomalował ale na pewno tydzień to nie schło :) bo już jeździ na aucie. Narazie nie popękało i się trzyma ale zobaczymy jak będzie, na szczęście progi zdejmuje się w 30 min więc zawsze można to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego raczej nie bede malowal, bo nie wiem czy tylko u mnie, ale jakos to az za czarne jest jak na gume :gwizdanie: i nie podpada swoim odcieniem od innych elementow :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chodzi o fakturę materiału i składniki materiału. Plastik dokładki i plastik zderzaka są inne dlatego jest większa trudność z lakierowaniem. Kolor będzie miał delikatnie inny odcień ale o odpadaniu i takich rzeczach nie ma mowy to będzie tylko błąd lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chodzi o fakturę materiału i składniki materiału. Plastik dokładki i plastik zderzaka są inne dlatego jest większa trudność z lakierowaniem. Kolor będzie miał delikatnie inny odcień ale o odpadaniu i takich rzeczach nie ma mowy to będzie tylko błąd lakiernika.

szczera prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że lakiernik powinien o takich w moim mniemaniu istotnej sprawie powiadomić właściciela auta i albo skorygować odpowiedni kolor albo nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale co by lakiernik nie robił i jak dobry by nie był to i tak różnica w kolorze będzie bo lakier jak wszystko przez 10 lat się zmienia :D nowych aut nie malujemy przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...dopisze sie do wypowiedzi powyzej...ja musialem wypolerowac calutkie auto, procz tych dokladek, aby nie bylo poznac roznicy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori lakier i po malowaniu zderzaków jest różnica poprostu lakier który jest na aucie ma już 9lat i nie ma siły żeby się nie zniszczył lakiernik ok malował w rodzinie 2 auta obydwa były 2-3 letnie i różnicy widocznej nie było ,a najlepiej cały odświerzyć i problem z głowy a auto jak nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1 a masz może jakieś zdjęcia auta po malowaniu dokładek?? Gdzie w Wawie i jakie koszta?

Niedługo wrzucę do wątku o moim aucie. W wawie nie malowałem, wystarczy przekroczyć znak i już ceny idą 25 % w dół. A cena serio idealna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...