Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] tractor na glebie by grn


grn

Rekomendowane odpowiedzi

Grn jak czarne lampy to tylko bix od gwertego, albo na wzór, a jak zarnik to tylko 4300-5000k :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można samemu pomalować a mi Osram Nigtbraker w zupełności wystarcza :wink4:

Chyba że miałbym zderzak ze spryskami to wtedy może bym wrzucił 4300k albo Bix :gwizdanie:

Ty masz 17" te felgi ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha juz sie napaliłem :D po sesji biore sie za rezanko :kox: dzieki Kowi :good:

zresztą moje widziałeś na żywo :naughty: poza defektami nadwozia całkiem niexle sie prezentowały :naughty: jeśli sam bedziesz rezał zobacz sobie na lampki u świra88, według mnie bardzo fajnie pomalowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem widziałem własnie i od tamtej pory cos myslalem zeby zrobic z nimi, myslalem ze to wiecej roboty z tym, ale po opisie wygląda na jeden wieczór ;)

jak bys sie porwał na "dajlajny" to nieco dłuzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba robi swoje... Gdybym wiedział wcześniej to nie kupiłbym 18" :wallbash:

W sumie u mnie też parę osób się dziwi że mam 16" :decayed:

Malowanie lamp to góra 4 godzinki chyba że łatwo pójdzie Ci rozklejanie to znacznie krócej :wink4:

Jak nie to podrzuć mi bo chyba na dniach będę moje poprawiał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz u mnie jest bez żadnego xenonu a robi robotę :cool1: Tylko odbłyśnik od długich muszę bardziej zamalować bo lipnie to wygląda :embarrassed:

A te osramki wyglądają nawet bo przy nich zwykła żarówka postojówka świeci na żółto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa :kox:, podeślij jakieś fotki jak już zamalujesz te odbłyśniki od długich. Rzeczywiście jakieś małe masz te felgi :decayed: ale gleba robi robote :) Niby te Osramy maja trochę bielsze światło ;) narazie jestem z nich zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę malował całych odbłyśników tylko te elementy na dole, boku i górze odbłyśnika które nie wpływają praktycznie wcale na oświetlenie drogi bo wcześniej nie było kiedy tego poprawić :wink4:

koło małe ale na zimę wystarczy :decayed: bo jutro przyjeżdża do mnie paczuszka z 18"... Obawiam się tylko że jak założę na auto to będę musiał do góry je trochę podnieść bo może być problem ze skrętem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma ET 35 a u mnie 45 więc może będę mógł pół obrotu kierownicą zrobić najwyżej :decayed:

Ja może dopiero w weekend bo jeśli klej by mi nie zdążył złapać to nawet nie będzie czym do pracy jechać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie wrzuc foty jak juz pomalujesz te lampiszcza :notworthy: bo tez mam czarne wozidlo i tez sie troche (moze bardziej niz troche) na czarne jak smola lampy, tylko jak mysle o tym na zimno to wydaje mi sie, ze taki zabieg postarza (i tak juz stare :confused4:) nasze auta.

Takze czekam z niecierpliwoscia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze sie postarzeje to najmniej mnie obchodzi :P chodzi mi o efekt czarnego zabójcy :evil: tylko kurde, nie wiem czy nie lepiej rezac od razu bixow, bo srebrne odbłyśniki od drogowych świateł nie bardzo będą pasowały do ciemnej reszty :mysli:

jakaś tam fotka z kuracji ;P

mi osobiście efekt urwał dupe :kox: zastosowany Meguiars Scratch X 2.0 naprawdę polecam :good: :good:

20110613194.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...