Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] tractor na glebie by grn


grn

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi to wada, dustans dobrać wedle potrzeby i masz koło idealnie tak jak chcesz. Co do lamp to widać że to chyba prazedliftowe S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra gleba, dobre foto:kox:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

gwint skręcony do sesji?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint skręcony do sesji?:naughty:

nic nie skręcałem tak jeździ :D i takie 2 fotki na szybciora podczas wypadu nad jezioro w 4 osoby ^^

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1::thumbup1:

o :) ale juz nie mam odwagi opierdzielić te 2cm z przodu i tyłu, teraz omijam jak mogę progi bo i tak nie da przejechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jedno z fajniejszych ( a dla mnie mega fajne ) Audi... Filmik na YT też fajny.

A co do felaszek... chętny jestem ale inne kółeczko się pojawiło i pochłonęło troszkę kaski :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie żarówek ostam night braker. Duża była różnica w oświetleniu drogi i jak wygląda sprawa z ich trwałością?Kolejne pytanko to odnośnie tylnych lamp w ledzie masz może jakiś filmik jak one świecą po ciemku? czy to są takie LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 RED WHITE LED (2901725057) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zmieniło właściciela:whistling:

Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje...

To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox:

Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:

P1030859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zmieniło właściciela:whistling:

Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje...

To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox:

Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:

http://s15.postimage.org/6x33daa57/P1030859.jpg

Te czarne też są spoko tylko ja szukam jak najbardziej zbliżone do oryginału. Tu ładnie wyglądają na czarnym aucie a ja mam srebrne wiec te z białym wydaje mi się że lepiej podejdą. Jeszcze jedno pytanko, orientujesz się jaka tam jest wsadzona końcówka na wydech? jaka średnica bo myślę też to zmienić żeby tył już fajnie wyglądał:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tematowe auto czasem nie jest na youtube? :D Oglądałem conajmniej kilkadziesiąt razy i ciągle próbuje doprowadzić moje do takiego wyglądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze wlasciciel auta sie zmienil to juz wiem ;d

ale czy mnie oczy nie mylą, ktos kontynuuje ten projekt czy jak ;> ? 3:46 np. Przwija sie ta furka, na tych wlasnie tablicach

WE HAVE THE PASSION on Vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...