Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy będzie ładnie ?? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co sądzicie o takich nakładkach na klamki?

14683d0656c8c842m.jpg

na allegro chodza po 220 zeta

będzie to jakoś wyglądało z nakładkami na lusterka in-pro w chromie?

czy za dużo tego dobrego??

Opublikowano

mysle ze ori jest najlepszy :wink:

Opublikowano

Poziek kup za to lepiej wódke :D

Opublikowano
  • Autor

chłopaki na Was zawsze można liczyć :P

no poważnie się pytam:)

Nakładki na lusterka będą na bank bo już kupiłem

tylko co z nakładkami na klamiki??

ja lubie chrom:)

Opublikowano

to wystarczy jak lusterka zostana w chromie :smile:

Opublikowano

No mi też sie wydaje że lusterka i styka żeby festynu nie zrobić.

Opublikowano

Straszne , daj lepiej na dom dziecka tą kase , a tak na poważnie to sobie daruj.

Opublikowano

nom, to juz tak pod wioche by jechalo....ale zawsze mozesz zrobic wizualizacje ;)

[ Dodano: 2006-09-07, 21:09 ]

jaki masz kolor autka??

Opublikowano

co za dużo, to nie zdrowo :wink:

Opublikowano

Nie albo nakladki na klamki albo na lusterka, Ty masz na lusterka, wiec nie mozesz miec na klamki :razz: , na fotce ma na klamki, wiec na lusterka tez juz by nie pasowalo :mrgreen:

Opublikowano

Kurcze ale poziek, lubi chrom i musimy to zrozumieć nasze zdanie moje róznież że za dużo to festyn dożynkowy jak nic ale jak tobie się podoba to najważniejsze. Są gusta i guściki

Opublikowano
  • Autor

chrom lubie

ale znam umiar :)

dzięki za wszystkie opinie

Opublikowano

http://www.vps.nazwa.pl/az/4.gif

Coś dla lubiących chrom :mrgreen:

Jak dla mnie chrom jest ok ale w rozsądnych ilościach, nigdy jednak nie łączyłbym dużej ilości chromu ze sportowymi dodatkami :evil:

Opublikowano
  • Autor

co dla Ciebie jest sportowym dodatkiem?? z zewnątrz plany są takie:

auto będzie miało grill z Slina

nakładki in-pro

ładne felgi:)

i końcówki wydechów

i spojler na klape

zastanawiam się też nad nakładką na tylną szybe...:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123896552

to wszystko:)

Opublikowano
i spojler na klape

Poziek bojler montujesz jak tak to uwazaj na T-żółwia bo ona to kazdemu lamie Murzyn cos o tym wie :mrgreen:

Opublikowano

Ja do swojego pojazdu mam już ramki na szyby, orginały za 20 jurków z rozbitego kombika znalezionego na złomie i myślałem też o zakupie chromowanych nakładek na klamki. Na lusterka już bym się nie skusił bo to za dużo srebra. Ewentualnie nakładki na nadkola ale takie cieniowane z chromu w kolor nadwozia. Do ciemnego samochodu chyba będzie to pasowało.

Opublikowano

panowie ... zbastuje z tymi cekinami na waszych furkach ..... :twisted:

Opublikowano

poziek brachu lubię Cie bardzo ale chromik na klameczki to odpuścik...i daszek tez :!: :evil:

chromik na lusterka jest OK i mini spojlerek, klasyczny dla B6 jest za***isty :!: :cool:

tak tak Panowie, mały bojlerek S-line z B6 podoba mi się :oops:

:razz:

Opublikowano
  • Autor

żółwiu wszystko gra :) licze na takie opinie jak Twoja:)

spojlerek tak, chromu na lustra tak.... ale kurde ten daszek to się waham....

odpuścić???

Opublikowano

Daszek wyglada oki ale nie wiem jak ze spojlerkiem bedzie pasilo. Moze być oki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.