Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dziwne odgłosy w układzie kierowniczym [filmik]


lukaz_86

Rekomendowane odpowiedzi

podczas postoju i skrecania kierownicy, dochodzi takie dziwne, metaliczne brzeczenie.. i spadaja obroty (ale to chyba normalne przy wspomaganiu, bo zabiera jakas czesc mocy).. martwi mnie bardziej to brzeczenie. Sprawdzilem poziiom plynu w ukladzie i jest ok. Sam nie wiem..

tutaj link: http://www.uploading.com/files/EWFVFXPZ/wspomaganie.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozwiązałeś już swój problem ze wspomaganiem kierownicy.Ja mam taki sam dźwięk przy skręcaniu i nie wiem jak sobie z tym poradzić czy da się jakoś odpowietrzyć układ wspomagania kierownicy?? Nadmieniam że wymieniłem płyn na nowy i założyłem nową pompę wspomagania(zamiennik) i dalej nic obroty mi nie falują mam tylko ten dziwny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam ten sam problem, podczas postoju przy skrecaniu strasznie piszczy, bylem dzisiaj w warsztacie powiedzieli mi ze mam wybite wahacze z prawej strony i to moze byc przyczyna tego piszczenia, ze plyny pompa i paski sa ok. czy to faktycznie wahacze moga to powodowac?[br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 23:33 _________________________________________________dzisiaj znowu bylem u mechanika, wyszlo na to ze te czesci gumowo metalowe w wahaczach sa zuzyte nie maja smarowania i to one tak piszcza strasznie. probowalem wstrzyknac w nie olej, podzialalo ale tylko na chwile, do wymiany jeden gorny wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...