Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Czana Perła ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc :) chciał bym sie pochwalic moim nowym nabytkiem ;)

DSC02628.jpg

a tagrze zapytac co o nim sadzicie i co poprawic? :wink4:

DSC02633.jpg

DSC02634.jpg

DSC02635.jpg

Opublikowano

super furka, wszystko mi sie podoba, ale dostrzegłem brudne koncówki wydechu :tongue4:, polerka by sie przydała

Opublikowano
  • Autor

a dzieki za uwage ;) jeszcze dzis to poprawie

ale zastanawiam sie nad załozeniam jakiejs fajniejszej koncówki wydechu :)

co wy na to?

Opublikowano

moim zdaniem nie trzeba zmieniac tych koncowek tylko wypolerowac

Opublikowano

Na moje oko to nie jest czarna perła :gwizdanie:

Podaj kod lakieru to Ci dokładnie powiem.

Ale auto bardzo ładne nawet w serii :good:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 00:37_________________________________________________Brillant schwarz? :mysli:

Opublikowano

Serce eleganckie, kolor perfekcyjny,dobre wyposażenie.

Powodzenia w modach :good:

Opublikowano

Ładna bo czarna :kox:

Co do wydechu to najlepiej obetnij końcówki na prosto i przyspawaj np.2 x koncówki Ultera N1-70RS :cool1:

Opublikowano

elegancka furka, kolor super mam taki sam i może być problem z utrzymaniem czystości, kurz :wallbash:

przy okazji widze że domek w fajnym miejscu monitoring na całą okolice :>

Opublikowano
  • Autor

no niestety to jest prawda,utrzymac go w czystosci jest niemal niemozliwe,ale staram sie :D

Opublikowano

Piękna seria. Felgi bym tylko zmienił i nic więcej.

Opublikowano
  • Autor

a wie ktos moze z jakiego modelu audi (juz z duza atrapa z przodu) naj lepiej pasóje zdezaj ? ;)

Opublikowano

a wie ktos moze z jakiego modelu audi (juz z duza atrapa z przodu) naj lepiej pasóje zdezaj ? ;)

nie rób wiochy jeżeli chcesz zmienić zderzak to albo S4 albo RS4,ale z nim jest trochę rezania :kox:

Opublikowano
  • Autor

z jakiego rocznika?

Opublikowano

z jakiego rocznika?

B5

Opublikowano
  • Autor

pomysle ;)

bo własnie chciałem wpakowac do niego duzy gril :naughty:

Opublikowano

pomysle ;)

bo własnie chciałem wpakowac do niego duzy gril :naughty:

masz ładne auto nie psuj go

Opublikowano

pomysle ;)

bo własnie chciałem wpakowac do niego duzy gril :naughty:

To trzeba było kupić nowsze audi :gwizdanie:

Wszystko się da, ledy też możesz wrzucić ale jak to będzie wyglądać - zostawię bez komentarza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok ;) przekonaliscie mnie :wink4: a na nowe dopiero za pare lat bede zbierał ;)

zostawie tak jak jest ;)

a doradzcie mi co w nim zmienic zeby lepiej wygladał ? ;)

Opublikowano

Na razie nic nie rób, wypoleruj koncówki, i szukaj ładnych alu, jak przyjade to pomyslimy nad resztą :kox:

Opublikowano

gleby mu i bedze wyglądał :kox: ładne wnętrze bardzo mis sie podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.