Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Hak holowniczy kilka pytań


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie haka holowniczego dzwoniłem do firmy montującej haki i są 3 rodzaje skręcany ręcznie za 500zł, automat polski za 1000zł i oryginalny west.. coś tam :wink4: i teraz moje pytanie bo haka będę używał rzadko czy warto zainwestować w automat czy ten na 2 śruby i zostawić 500zł w kieszeni. Kolejna sprawa czy ma ktoś zdjęcia haka wypiętego ale nie oryginalnego bo chciałbym zobaczyć jak auto prezentuje się z tyłu z gniazdem. Z oryginalnego haka raczej zrezygnuje bo 1600zł za hak z modułem to trochę dużo za tą kasę mogę kupić hak i jeszcze bagażnik na rowery thula :naughty: Z góry dziękuję za wklejenie zdjęć i za porady pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ten pierwszy za 500 zł to juz jest cena z montażem?jesli pazuje Ci błedy o spalonych żarówkach to potrzebujesz jeszcze dodatkowy modół,to tez jest w cenie?orginalny hak jest dobry ale nie za taka cene,za 1600 to sobie przyczepke kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadę na montaż koszt całego haka z montażem i modułem to 750zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamontowany kilka fotek poniżej jak to wygląda

5f93f74f6fc4a75dmed.jpg

d91ba3e8d9e3c1fbmed.jpg

e392e79038638322med.jpg

Firma do której oddałem auto zrobiła to szybko i fachowo więc jestem w pełni zadowolony. A moja żona stwierdziła że auto ma teraz ogonek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zdjecia,całkiem fajnie to wyglada,moim zdaniem szkoda przeplacac,jesli by Ci sie nie podobał dwie śrubki i odkrecone.Ja tez zaniedługo załoze taki,jak daja modół to wszystko musi działac,cena tez wydaje mi sie wporzadku,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...