Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nareszcie jest moja strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie milo mi w koncu zaprosic na moja nowa strone internetowa. Zawartosc to przede wszystkim zdjecia. Co prawda audi (jeszcze) tam nie ma ale kiedys na pewno sie pojawi. Mino wszystko mysle ze troche zdjec moze Wam sie spodobac. Polecam zwlaszcza galerie USA 2007

A tutaj link:

http://www.w-obiektywie.com

Opublikowano

Bardzo ładne zdjęcia :oklaski:

Opublikowano

Zdjecia rewelacja, jestem pod wrażeniem :thumbup: A zastanawia mnie jedna galeria a mianowicie Bonarka... gdzie to bylo robione?

Opublikowano

fajna galeria i swietnie dopracowana stronka...sam pisales w html-u czy ktos Ci robil??

Opublikowano

w php chyba napisana .... ?

fajnie dopracowana

i mega dobre fotki

:oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Sam tego nie pisalem. Robil to dla mnie znajomy a powstalo w php ze skryptami javy. Ciesze sie bardzo ze wam sie podoba :)

A Bonarka to stara fabryka w Krakowie, w tym miejscu ma teraz powstac kolejne centrum handlowe. Byla koncepcja zeby zachowac i odbudowac stara zabudowe laczac ja z nowoczesnym stylem ale oczywiscie okazalo sie to dosc drogie i inwestor zdecydowal o rozbiórce.

Opublikowano

Pytalem o nazwe Bonarke bo obiła mi sie o uszy ta nazwa w mojej pracy... Czy tam jest cos teraz budowane? I jaka firma to robi? wiesz moze...

[OT, proszę się powstrzymać. jak chcesz jakieś info to możesz zapytać na PW] - schiller

Opublikowano

fotki prześliczne, wręcz nierealne :th:

Opublikowano

Coś pięknego no i zamek w Łańcucie :th: Strona klimatyczna, dobrze zrobiona.

Opublikowano

Piękne zdjęcia . Gratuluje :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, ciesze sie ze Wam sie podoba :)

Opublikowano

fotki prześliczne, wręcz nierealne :th:

Mialem to wlasnie napisac !! :)

Foty sa po prostu powalajace :notworthy: :notworthy: Jestem pelen podziwu dla ciebie za tak PIEKNE zdjecia , naucz mnie tego :P

Opublikowano

Gamling ... słów brakuje

Stary ... respekt jak stąd do USA :thumbup: :oklaski: :notworthy::shocked: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Jak ktos chce to ja chetnie kilka slow opowiem co i jak sie z aparatem robi :)

Generalnie podstawa to cierpliwosc :P

I jeszcze raz dzieki za slowa uznania

Opublikowano

Karolu, wielki szacunek.

Zdjęcia naprawdę pierwsza klasa :)

Opublikowano

Gamling graty zdjecia zajefajne :notworthy:

w takim razie umawiamy sie na sesje zdjeciowa mojego cubrowozu :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki.

Opublikowano

nie no szacun kolego :notworthy: :oklaski:

Opublikowano

Gamling dużo bierzesz za 1h sesji!! Cuda wianki wyczyniasz z tym aparatem!! MASSSAKRA :notworthy: jesteś guru fotosów!!

Opublikowano
  • Autor

Czasem duzo a czasem nic :>

A jak cos potrzeba to pisz smialo na priv.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.