Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Odblokowany pełny fis brak wszystkich funkcji


kopar

Rekomendowane odpowiedzi

witam. odblokowalem pełny fis w mojej A4 B6 Avant 2002r 1.9 po zamontowaniu nowej manetki. Wydawoło mi sie na początku że wszystko jest ok, jest wskaznik płynu spryskiwaczy, przełącznik tylnej wycieraczki działa, oraz przełączanie pomiedzy funkcjami z tym że wyświatla mi się jedynie chwilowe spalanie, dystans do przejechania na paliwie i czas jazdy. z twgo co wyczytałem powinno byc jeszcze co najmniej średnie spalanie.

kodowanie przeprowadziłem zgodnie z opisem na forum, może w tym jest błąd, czy może ktoś zerknąc i cos doradzic:

17 instruments kanał 10 adaptacja ustawiłem kod 01001

16 sterering whel grupa 07 recode kod 00012

chyba że wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem z tym ze miałem juz oryginalnie zainstalowany przełacznik , wszystko mialem ( pełen komputer ) odpiełem kleme wysypalo sie pól ustawien wszysto udało mi sie poustawiac z powrotem tylko z fisem mam proble wyswietla mi sie 2 w rogu i tylko dystans do przejechania . Ustawialem także jak kolega wyzej wedlug opisu z forum i nic nie przełacza sie ustawienia mam tak jak kolega wyzej . Jaka moze byc przyczyna ? Prosze o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem z tym ze miałem juz oryginalnie zainstalowany przełacznik , wszystko mialem ( pełen komputer ) odpiełem kleme wysypalo sie pól ustawien wszysto udało mi sie poustawiac z powrotem tylko z fisem mam proble wyswietla mi sie 2 w rogu i tylko dystans do przejechania . Ustawialem także jak kolega wyzej wedlug opisu z forum i nic nie przełacza sie ustawienia mam tak jak kolega wyzej . Jaka moze byc przyczyna ? Prosze o pomoc Pozdrawiam

bo ty kolega wyżej skopaliście kodowanie

w liczniku zmieniasz wartość w Adaptacjach w kanale 19 a nie 10tym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni sory ale sie mylisz , kodowanie na kanale 19 mialem ok to ze mi nie przezucal to zmiana kanalu 60 ja mialem opcje 450 a powinno byc 3331 po tej zmianie fis zaczol przelaczac sie i dostep był pełny . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. odblokowalem pełny fis w mojej A4 B6 Avant 2002r 1.9 po zamontowaniu nowej manetki. Wydawoło mi sie na początku że wszystko jest ok, jest wskaznik płynu spryskiwaczy, przełącznik tylnej wycieraczki działa, oraz przełączanie pomiedzy funkcjami z tym że wyświatla mi się jedynie chwilowe spalanie, dystans do przejechania na paliwie i czas jazdy. z twgo co wyczytałem powinno byc jeszcze co najmniej średnie spalanie.

kodowanie przeprowadziłem zgodnie z opisem na forum, może w tym jest błąd, czy może ktoś zerknąc i cos doradzic:

17 instruments kanał 10 adaptacja ustawiłem kod 01001

16 sterering whel grupa 07 recode kod 00012

chyba że wszystko jest ok

17 instruments powinno być grupa 10 adaptacja i kanał 19

16 sterering whel grupa 07 recode i zmieniasz przedostatnią cyfrę na 1 ( jeśli bez tempomatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Po wymianie manetki od wycieraczek i aktywacji pełnego fisa przestały mi działać spryski od bixenonów. Co może być przyczyną, czy jest jakieś kodowanie na spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...