Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie kupić meble??


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Chce sobie wyremontowac pokoj i szukam wlasnie jakiegos miejsca tudziez producenta gdzie mozna kupic w miare tanio meble... Mam maly pokoik 3x4m i chcialbym na to przeznaczyc jakies 1500zl-2000zl... mozecie cos poradzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

z żoną szukalismy mebli jakiś czas temu po różnych sklepach i salonach meblowych (np.black red white)....drogo jak diabli :disgust:

najlepsze oferty były na allegro, ceny bardzo przystępne ,nie to co w firmowych sklepach

duży wybór i możliwość dopasowania wyglądu ,koloru itd

jak narazie jestem bardzo zadowolony z mebli kupionych na Allegro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z żoną szukalismy mebli jakiś czas temu po różnych sklepach i salonach meblowych (np.black red white)....drogo jak diabli :disgust:

najlepsze oferty były na allegro, ceny bardzo przystępne ,nie to co w firmowych sklepach

duży wybór i możliwość dopasowania wyglądu ,koloru itd

jak narazie jestem bardzo zadowolony z mebli kupionych na Allegro :good:

A kupowales u jednego sprzedawcy?? Czy od kilku?? Patrzylem na allegro ale jest tam tego chyba za duzo :decayed: No i spore rozbierznosci cenowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

u jednego.

meble przyjechały co do umówionej minuty

no i własnie o to chodzi że jest duży wybór, bo w sklepach kilka mebli na krzyż i nie ma w czym wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licz się z tym że brw itp firmy robią tanią paździerzową masówkę , już bardziej skłaniałbym sie ku vox lub paged meble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licz się z tym że brw itp firmy robią tanią paździerzową masówkę , już bardziej skłaniałbym sie ku vox lub paged meble

Witam :hi: Chce sobie wyremontowac pokoj i szukam wlasnie jakiegos miejsca tudziez producenta gdzie mozna kupic w miare tanio meble... Mam maly pokoik 3x4m i chcialbym na to przeznaczyc jakies 1500zl-2000zl... mozecie cos poradzic??

BRW, IKEA i tego typu sklepy. Dobra szafa narożna kosztuje od 1k zł w górę (chodzi mi o taką która się nie rozleci po roku zamykania drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licz się z tym że brw itp firmy robią tanią paździerzową masówkę , już bardziej skłaniałbym sie ku vox lub paged meble

Witam :hi: Chce sobie wyremontowac pokoj i szukam wlasnie jakiegos miejsca tudziez producenta gdzie mozna kupic w miare tanio meble... Mam maly pokoik 3x4m i chcialbym na to przeznaczyc jakies 1500zl-2000zl... mozecie cos poradzic??

BRW, IKEA i tego typu sklepy. Dobra szafa narożna kosztuje od 1k zł w górę (chodzi mi o taką która się nie rozleci po roku zamykania drzwi)

U mnie zadnej szafy nie bedzie :wink4: Zestaw ma wygladac mniej wiecej tak: Stolik pod TV i DVD + stolik+ Komoda z szufladami na ubrania + do tego jeszcze jedna szafka jakas szeroka(1,5m) i jakies polki na sciane :cool1: Moj brat kupil wlasnie BRW i wywalil prawie 4k i moze to pazdzierzowka ale wygladaja naprawde ladnie i solidnie :good:

u jednego.

meble przyjechały co do umówionej minuty

no i własnie o to chodzi że jest duży wybór, bo w sklepach kilka mebli na krzyż i nie ma w czym wybierać

mozesz dac namiar u ktorego? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządne i ładne meble robi vox tylko niestety nie należą one do najtańszych...

z BRW mieliśmy całą sypialnie i łóżko zarwało się po kilku miesiącach, a komoda zaczęła się rozłazić :rolleyes: ale to też zależy jaki egzemplarz się trafi zwłaszcza że teraz podobno poprawili takie rozłażące się pierdoły. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w sklepie meblowym wiec mogę ci śmiało powiedzieć że meble typu BRW czy IKEA faktycznie są ładne, funkcjonalne itp. Jednak jakość wykonania jest tragiczna. Zawiasy od drzwi ja praktycznie plastikowe. Płytę wiórową możesz w rękach łamać. Prowadnice do szuflad powyginają się jak zapakujesz trochę więcej rzeczy i po jakimś czasie rolki się wysrają. Plecy w szafach są albo wsuwane albo klejone przez co po jakimś czasie po prostu się rozpadają. Nóżki nie mają regulacji wiec jak postawisz to nie masz możliwości ustawienia w poziomie żeby ładnie to wszystko wyglądało. Każde dotkniecie mebla powoduje jego uszkodzenie

To są meble które kupuje się na rok lub dwa i zmieniasz na nowe. Cena jest za wygląd a nie za jakość. Tak było jakieś 3 lata temu. Może teraz coś się zmieniło ale szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie firmy jak gawin, bodzio czy wajnert odradzam. Mieszkam w tych okolicach i te 3 firmy są oddalone ode mnie po 6-10km. Znam ludzi pracujących tam i odradzę wam. Meble nie są tanie a ich jakość nie powala. Sam mam w pokoju meble od gawina i więcej nic nie chcę od tej firmy mimo mojego pokrewieństwa z właścicielem. Zrobioną miałem amerykankę po znajomości z innej firmy mniejszej (meble max kobik) i z tego jestem zadowolony. Ale te wszystkie duże firmy to masówka, gdzie ludzie robią meble na ilość, żeby zarobić jakieś sensowne pieniądze. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wcześniej wspominali meble typu BRW robione są na ilość więc co do jakości bywa różnie.

Nie wiem kolego co dokładnie potrzebujesz do tego pokoiku, ale może warto zrobić rozeznanie cenowe u zwykłego osiedlowego stolarza ?

Z Polskich fabryk polecić mogę http://www.oiko.pl/main.php?fid=431&pg=15&id_lang=0 , ale nie wiem czy zmieścimy się w budżecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble BRW mają jakość stosowną do ceny. Są tanie ale wiele z nich jest już na MDF, nie żaden paździeż. To sa meble do samodzielnego montażu, więc ewentualne ich rozchodzenie się jest skutkiem łajzowatego złożenia.

Z zarzutów które wymienił BUBA nic się obecnie nie zgadza.

Zawiasy są metalowe, prowadnice ok. Plecy są przybijane, nóżki regulowane.

Są to meble dla przeciętnego Polaka, na średnią kieszeń. Nie dorównują meblom z desek ale sa o połowę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 5 lat skrecam meble i jak mialbym ci poradzic to jedz do salonu AGATA MEBLE i tam napewno cos wybierzesz.Ja osobiscie polecam meble firmy RED APPLE w agacie po zakupie ktorych masz transport,wniesienie i montaz gratis.Sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony ,a nigdy w zyciu nie kupilbym mebli BRW ani BODZIO bo szkoda pieniedzy na wióry.Z Płońska do Płocka masz 50 km.Naprawde warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, polecam meblościanki od Wójcik Meble http://www.meblewojcik.pl/program/38/ nowoczesny wygląd za przystępną cenę ja ostatnio też kupowałem zestaw Imperial jestem mega zadowolony. Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice wyposazali sobie w grudniu sypialnie meblami Bodzio, ceny, smiesznie tanie, jakosc nie powalajaca, ale 2 dni po zlozeniu zamowienia meble juz byly. sam je skrecalem i powiem z doswiadczenia ze niczym nie roznily sie od tych np z ikei( jesli chodzi o jakosc, ktora dostrzeglem przy skrecaniu).

musisz miec swiadomosc jedynie tego, ze kupujesy tanie meble :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble twarde czy wypoczynkowe??

Moja branża :kox:

Więc moge pomóc :naughty:

Wypoczynkowe chyba :wink4: Bylem w ikei i fajne maja te meble tylko wlasnie ciekawe jak z ich jakoscia jak piszecie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...