Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emment

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja również mam w domu noże z tej serii plus obieraczka. Są świetne, idealnie leżą w dłoni, nie trzeba ich co chwile ostrzyć. Naprawdę polecam A odradzam tylko używanie ich na szklanych deskach...
  2. Również polecę Fiskars lub Victorinox. Przy czym te drugie często trafiają w ręce zawodowych kucharzy
  3. Ja właśnie kończę "Oszukać Strach" Dean Koontz i mogę polecić. Myślę że każdemu fanowi książek Kinga z pewnością się spodoba Z innych które ostatnio czytałem to cała seria o Hannibalu Lecterze... Hannibal, Milczenie Owiec, Czerwony Smok i Hannibal po drugiej stronie maski. Naprawdę polecam to wciąga
  4. Polska wersja za grosze http://www.pck.pl/product,11.html
  5. Może to fetyszysta korków Ale tak już całkiem serio to na szkoleniach dla pracowników stacji ( przynajmniej tam gdzie ja byłem) mówione jest że obowiązkiem klienta jest przygotowanie pojazdu do tankowania. Tak samo jak klient powinien stać przy dystrybutorze od gazu i czekać, aż pracownik stacji skończy tankowanie. Fakt nikt się nie czepia że klient idzie bo nie ma to sensu. Później przy kasie pojawiają się problemy który za ile zatankował bo właściciel samochodu tego nie wie... To co się działo jak ja pracowałem na stacji to głowa mała
  6. I ja życzę Wszystkim wesołych jajek i mokrego dyngusa
  7. Pracownik stacji nie ma obowiązku odkręcać, zakręcać wlewu tak samo dokręcać końcówek do tankowania. Jeśli to robi to tylko z grzeczności i swojej woli. I myślę że żaden kierownik nie potraktuje poważnie takiej skargi. Sam powinieneś zadbać o to żeby przygotować samochód do tankowania...
  8. i ja mam podobny problem tyle że vag żadnych błędów nie pokazuje. Byłem u elektryka i powiedział że u mnie nie ma samego silniczka do podnoszenia/opuszczania szyby tylko jest silniczek razem z elektroniką do centralnego zamka. Co ciekawe w zimie wszystko działało ładnie zrobiło się ciepło i przestało. Słychać że silniczek coś tam sobie brzdąka w tych drzwiach ale szyba albo nie ruszy w ogóle, albo dosłownie o kilka milimetrów. Ktoś pomoże, co robić dalej? :>
  9. emment odpowiedział(a) na wicio82 temat w 1.9TDI
    to pewnie jeszcze zależy od tego ile kto jeździ z tego co kolega napisał w pierwszym poście to dość sporo leci bo musi dolewać 1,5l oleju... Ja zaślepiłem egr w warsztacie bo leciało bardzo. Co prawda plam pod samochodem nie było, ale wszystko było w oleju. Od tamtej pory nie ma żadnego śladu pocenia się, a trochę czasu już minęło.
  10. emment odpowiedział(a) na wicio82 temat w 1.9TDI
    Nawet jak wymienisz egr to po pewnym czasie znowu zacznie z niego kapać. Gdzieś na forum jest opisane jak zaślepić
  11. ja znam cenę 500 - 550 za element oczywiście w Warszawie w dobrym warsztacie blacharskim. Nigdzie gdzie byłem nie usłyszałem ceny 200- 250…
  12. porządne i ładne meble robi vox tylko niestety nie należą one do najtańszych... z BRW mieliśmy całą sypialnie i łóżko zarwało się po kilku miesiącach, a komoda zaczęła się rozłazić ale to też zależy jaki egzemplarz się trafi zwłaszcza że teraz podobno poprawili takie rozłażące się pierdoły.
  13. emment odpowiedział(a) na hofi7 temat w Audi A4 B6
    W warszawie jak szukałem to 500-550
  14. emment odpowiedział(a) na hofi7 temat w Audi A4 B6
    u mnie też było pełno odprysków i pomalowałem całą maskę. Zaprawki przy tej ilości nie wchodziły w grę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.