Treść opublikowana przez emment
-
Noże kuchenne
Ja również mam w domu noże z tej serii plus obieraczka. Są świetne, idealnie leżą w dłoni, nie trzeba ich co chwile ostrzyć. Naprawdę polecam A odradzam tylko używanie ich na szklanych deskach...
-
Noże kuchenne
Również polecę Fiskars lub Victorinox. Przy czym te drugie często trafiają w ręce zawodowych kucharzy
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ja właśnie kończę "Oszukać Strach" Dean Koontz i mogę polecić. Myślę że każdemu fanowi książek Kinga z pewnością się spodoba Z innych które ostatnio czytałem to cała seria o Hannibalu Lecterze... Hannibal, Milczenie Owiec, Czerwony Smok i Hannibal po drugiej stronie maski. Naprawdę polecam to wciąga
-
I.C.E Karta dla kierowców
Polska wersja za grosze http://www.pck.pl/product,11.html
-
[ALL] Kradzież
Może to fetyszysta korków Ale tak już całkiem serio to na szkoleniach dla pracowników stacji ( przynajmniej tam gdzie ja byłem) mówione jest że obowiązkiem klienta jest przygotowanie pojazdu do tankowania. Tak samo jak klient powinien stać przy dystrybutorze od gazu i czekać, aż pracownik stacji skończy tankowanie. Fakt nikt się nie czepia że klient idzie bo nie ma to sensu. Później przy kasie pojawiają się problemy który za ile zatankował bo właściciel samochodu tego nie wie... To co się działo jak ja pracowałem na stacji to głowa mała
-
Wesołych Świąt
I ja życzę Wszystkim wesołych jajek i mokrego dyngusa
-
[ALL] Kradzież
Pracownik stacji nie ma obowiązku odkręcać, zakręcać wlewu tak samo dokręcać końcówek do tankowania. Jeśli to robi to tylko z grzeczności i swojej woli. I myślę że żaden kierownik nie potraktuje poważnie takiej skargi. Sam powinieneś zadbać o to żeby przygotować samochód do tankowania...
-
[ALL B6] Niedziałająca szyba od strony kierowcy ALE => 01332 - ...Passenger Side (J387)
i ja mam podobny problem tyle że vag żadnych błędów nie pokazuje. Byłem u elektryka i powiedział że u mnie nie ma samego silniczka do podnoszenia/opuszczania szyby tylko jest silniczek razem z elektroniką do centralnego zamka. Co ciekawe w zimie wszystko działało ładnie zrobiło się ciepło i przestało. Słychać że silniczek coś tam sobie brzdąka w tych drzwiach ale szyba albo nie ruszy w ogóle, albo dosłownie o kilka milimetrów. Ktoś pomoże, co robić dalej? :>
-
[B5 AJM] WYCIEK OLEJU? FOTO
to pewnie jeszcze zależy od tego ile kto jeździ z tego co kolega napisał w pierwszym poście to dość sporo leci bo musi dolewać 1,5l oleju... Ja zaślepiłem egr w warsztacie bo leciało bardzo. Co prawda plam pod samochodem nie było, ale wszystko było w oleju. Od tamtej pory nie ma żadnego śladu pocenia się, a trochę czasu już minęło.
-
[B5 AJM] WYCIEK OLEJU? FOTO
Nawet jak wymienisz egr to po pewnym czasie znowu zacznie z niego kapać. Gdzieś na forum jest opisane jak zaślepić
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
ja znam cenę 500 - 550 za element oczywiście w Warszawie w dobrym warsztacie blacharskim. Nigdzie gdzie byłem nie usłyszałem ceny 200- 250…
-
[B7 BRD] Czy pasuje siatka do bagażnika z B6 do B7
pasuje
-
Gdzie kupić meble??
porządne i ładne meble robi vox tylko niestety nie należą one do najtańszych... z BRW mieliśmy całą sypialnie i łóżko zarwało się po kilku miesiącach, a komoda zaczęła się rozłazić ale to też zależy jaki egzemplarz się trafi zwłaszcza że teraz podobno poprawili takie rozłażące się pierdoły.
-
[B6 AVF] Odpryski na masce
W warszawie jak szukałem to 500-550
-
[B6 AVF] Odpryski na masce
u mnie też było pełno odprysków i pomalowałem całą maskę. Zaprawki przy tej ilości nie wchodziły w grę
-
[ALL B6] Pytanie o tapicerke drzwi
niestety musisz zdjąć tapicerkę drzwi, a jak będziesz zdejmował to kup od razu spinki bo pękają
-
[ALL B6] Galka zmiany biegow z A3
będzie pasować, nawet jest temat jak ją wymienić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64249.0;highlight=ga%B3ka
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
ode mnie też kilka poszło, ale coś mało tych głosów mamy
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam
-
Orange - Kara za zerwanie umowy ?
jak dobrze pamiętam to oni wyliczają kare indywidualnie. Wszystko zależy od tego jaką masz kwotę w umowie za zerwanie umowy. Kiedyś to było 1500 zł, a teraz różnie. Oni to wyliczają podobno tak że 1500zł x (ilość miesięcy jaka Ci została do końca umowy) i dzielą to przez okres umowy. Tylko Ty np. zamiast 1500 zł możesz mieć 1200. Ja w tym tygodniu też zrywam z nimi jedną umowę tyle że przy okazji będę pisał skargę. Zobaczymy co z tego wyjdzie Jeśli chodzi o nie płacenie rachunków to wyłączą Ci telefon, będą wydzwaniać, wysyłać pisma. Później odezwie się windykacja, będzie straszenie sądami. A na koniec trafisz na czarną listę i chcąc nie chcąc będziesz musiał wszystko zapłacić. :/ Oni w ch..a robić nas mogą, ale nam niestety nie wiele można.
-
ile mam czasu na zgłoszenie szkody z OC sprawcy ???
wydaje mi się że 3 lata, ale niech ktoś jeszcze potwierdzi
-
[ALL B6] Renowacja alufelg
to zależy czy w A6 jest inna szerokości piasty. Zapytaj sprzedającego o wymiar otworu centralnego felgi. Bez tego można się tylko domyślać
-
[ALL B6] Renowacja alufelg
niestety nie ori, jakaś tam replika ale sprzedający zapewniał że bardzo mocna bo użytkował je na naszych drogach.
-
W jakim banku konto osobiste ?
ja mam konto w inteligo od kilku lat. Wypłaty bez prowizji tylko w bankomatach PKO, nawet za wypłatę w euronecie pobierają prowizje. Za przelewy też pobierają opłatę. W sumie za darmo jest prowadzenie konta. Strona internetowa prosta. Ale najgorsze jest że jak chcesz coś zmienić to trzeba listem wysyłać co dla mnie jest stratą czasu. Dlatego założyłem drugie konto w ING i tutaj jestem zadowolony i na razie nie narzekam
-
I-Phon 4 lub Nokia N8?- WYBRANE- Teraz jaka taryfa w Erze do iPhona?
16GB. Myślę że wystarczy mam pełno aplikacji, zdjęć, mp3 i jeszcze 3/4 pamięci wolne. Nie wiem co musiałbym naściągać żeby to zapełnić