Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przemalowanie całego auta


konopek6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam jakiegos lakiernika ktory przemaluje mi cale autko .Jestem z Piekar Slaskich. Najlepiej gdybym mogl w tym pomoc,tzn porozkrecac zderzaki klapy itd,a lakiernik tylko pomalowal. Zalezy mi zeby zbyt duzo nie wpakowac w to kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tyś :shocked: za 2,5 tyś to można auto w szopie wałkiem pomalować :D nic tobie nie da to ze rozmontujesz auto ... praca lakiernika polega na po pierwsze : przygotowanie auta do malowania, czyli demontaż / oklejenie nie malowanych elementów , zmatowanie auta , w zależności od stanu szpachelek i prace blacharskie , później podładowanie ewentualne epoksydowanie przetarć gołej blachy co by rdza za szybko nie konsumowała elementu :cool1: później kolejna faza oklejania itp itd i można malować, ja tam w finanse nigdy nie wnikałem wole malować :kox:ale coś ok 4,5 -5 tyś trzeba liczyć jak nie więcej ( zależy czy jest zmiana koloru czy zostaje ten sam ) Więc jak chcesz żeby autko ładnie wyglądało a nie masz za dożo finansów to polecam porządną polerkę, koszt ok 300 -500 zł a efekt bajka ;] Pozdrawiam i czekam na inne sugestie forumowiczów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie grzeje 4-5 tys?! dobry lakiernik ok 200-250 za element a masz ich 13 a jak cale auto to zawsze troche taniej to w 2500 powinienes sie zamknac teraz lakiernikow i blacharzy jak "mrowkow" zabijaja sie o klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie grzeje 4-5 tys?! dobry lakiernik ok 200-250 za element a masz ich 13 a jak cale auto to zawsze troche taniej to w 2500 powinienes sie zamknac teraz lakiernikow i blacharzy jak "mrowkow" zabijaja sie o klienta

za taka kwote malują lakiernicy na lewo u siebie w garażu... u mnie wszedzie biorą 300 i w górę chyba ze robią to w garażach po godzinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szagier przymierza się do przemalowania a6 c5 avant lakiernik krzyknął mu 3000zł w tym wymiana szyby przedniej (dodam że dobrze robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie grzeje 4-5 tys?! dobry lakiernik ok 200-250 za element a masz ich 13 a jak cale auto to zawsze troche taniej to w 2500 powinienes sie zamknac teraz lakiernikow i blacharzy jak "mrowkow" zabijaja sie o klienta

ja znam cenę 500 - 550 za element :kox: oczywiście w Warszawie w dobrym warsztacie blacharskim.

Nigdzie gdzie byłem nie usłyszałem ceny 200- 250…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 średnia cena w warsztatach w lubuskim, ale są firmy które biorą więcej, zrób polerkę najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu oddawałem Honde Accord 2004 sedana całą do malowania (na ten sam kolor) oprócz komory silnika . Jako że lakiernik jest mojim kolegą, koszt pomalowania wyszedł 2500zł :) Wydaje mi się że rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000 w Lesznie za całe auto bez zmiany koloru i bez ruszania wnęk. Dodam, ze to u dobrych lakierników którzy mają duże warsztaty i dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin a jak bys zalatwil jakiemus koledze z klubu to po ile ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dobry lakiernik bierze od klientów po 250, ode mnie 200 przy malowaniu całego auta zapłaciłem 2200

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale masz A3, troche mniejsze auto i troche mniej roboty.... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie grzeje 4-5 tys?! dobry lakiernik ok 200-250 za element a masz ich 13 a jak cale auto to zawsze troche taniej to w 2500 powinienes sie zamknac teraz lakiernikow i blacharzy jak "mrowkow" zabijaja sie o klienta

:polew:

Nie wiem czy zauważyliście że czasy, kiedy każdemu się wszystko opłacało jakiś czas temu minęły.

No i jeszcze jedno. Lakierowanie, a w zasadzie przygotowanie powierzchni to ciężka praca, ale tym lżejsza im mniejsze są wymagania klienta oraz cena usługi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...