Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sadzezebys szukał tez z 2,5 ale trzeba lokalizowac najlepiej szukaj takiej jak w ori[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________co tam u kolegi temat ogarniety juz?? sterownik silnika podszedł ?

Opublikowano

serwus .a gdzie tam ogarnięty motam sie okrutnie mam mieszane uczucia, jedni mówią że zamiana na manuala to pestka inni ze nie ma sensu

zacząłem wiec rozglądać sie za używką automatem , znalazłem taka tyle że od 2.0 benzynka i nie wiem czy podejdzie masz jakąś wiedzę w temacie?

Opublikowano

nie podejdzie, zamiana na manuala to prosta sprawa jezdze inni tez jest tak jak ma byc

Opublikowano

kupiłem dziś org skrzynie z półosiami,wybierakiem , sprzegłem ,poduszka pod skrzynie i pedałami -brakuje mi dwumasy

w pn startuje z wymiana napisze jak wyszło :)

mam troche mieszane uczucia, ale moj spec mowi że to pestka -zobaczymy

Opublikowano

no i spoko

Opublikowano

temat przekladki juz dosc obszernie opisany.mi sie dlugo zeszlo z powodu braku czasu i czesci,oraz metody prob i bledow przy wymianie ale podjalbym sie jeszcze raz.

sterownik silnika zmieniony,wszystko dziala,klania sie jeszcze raz kodowanie dpf u,mialem wyciety i jeszcze raz trzeba zaprogramowac sterownik,

Operacje jaknajbardziej polecam.

Opublikowano

Panowie kto może się powiedzieć gdzie podłączyć czujnik sprzęgła ? Pod ECU ...ale gdzie ?

Opublikowano

Musisz dociagnac dodatkowy pin z czujnika do ecu. Schemat prawde Ci powie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie właśnie wymieniłem skrzynie na manual mechanicznie wszystko ok , mam problem z przekodowaniem sterownika silnika i abs-u macie jakaś wiedzę?

Opublikowano

abs zaden problem, ale jak nie chce silnik kodowania przyjmowac to kupuj inny sterownik, rocznik, typ silnika, i manual oczywiscie, a pozneij koduj abs, bo zawsze bedzie wywalał blad komunikacji

Opublikowano

dzieki czaki22 , abs udało się zrobić jak jutro nie da rady przekodowac sterownika silnika to musze kupic tak jak mowisz

Opublikowano

Podpowie ktoś jak kodować silnik 2.5 AYM?

i czy da się go zakodować?

Opublikowano

kolega ma problemy z przeczytaniem poprzednich postów ??

Opublikowano

siemanko

no w końcu zakończyłem tą wymianę. Wszystko chodzi super, troche mi zeszło z elektroniką, mały kłopot z kompem za rada czaki22 kupiłem drugi i jest ok! łącznie wyszło 2700 zł wraz z robotą jakby ktoś potrzebował rady w temacie służe pomocą :)

laik nie pozna że była zmiana!!!

operację jak najbardziej polecam

Opublikowano

no dokładnie, zmiana kompa i problem znika całkowicie , następny zadowolony

trzeba to podsumowac bedzie

Opublikowano

naczytałem sie na forach że gra nie warta świeczki głó..... prawda!!! trzeba zastosować org części i jest lalunia!!!

do szczęścia potrzebny dobry kumaty fachowiec i wszystko chodzi jak powinno!!!

Opublikowano

ale to proste za***iście

ludzie panikuja[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:17_________________________________________________znac temat etke w raczki i do dziela, wsyztsko jest generalnie p&p

Opublikowano

Jak co to mam komplet do B8 2.0TDI jakby chciał kto swapa robić :decayed:

Opublikowano

Trochę rozjaśnie bo jak rzeczytałem co tu pisze na temat kodowań itp to mi oczy wyszły....:P Silniki benzynowe w b6 to przeważnie sterownik me7.5 lub pochodne i w 90% przypadków nie przyjmą kodowania inaczej jest w tdi na sterownikach edc 15 tu w 90% przekodujecie wystarczy zmiana kodowania 00001 na 00002. Inaczej sprawa wygląda w b7 tam w tdi mamy już edc16 i też nie przekodujemy i zalecana jest wymiana sterownika można próbować zmienić zawartość sterownika ale to też nie jest proste. ABS nie ma problemu każdy pójdzie licznik też.

Opublikowano

zna ktoś rozpiskę pinów kostki sterownika multitronic z audi A4 B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.