Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srebrne zaciski :good:

Opublikowano

dobrze dobrze kkrawat :decayed: muszę obadać to auto na żywo i przejechać się gekonem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Michu93 - spoko wpadaj na jazde :)

Ramka grilla to farba - najpierw matowienie chromu a potem 6 warstw czarnego matu..

Opublikowano

no trzeba przyznac ze kabonik wyglada o wiele lepiej niz drewno ramka jak najbardzie spoko ( sam mam czarna hehe) pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś zamontowany - IC od Alfy 164 2.0T- było trochę rezania ale sie udało :evil::naughty:

DSCF0952.jpg

DSCF0954.jpg

DSCF0958.jpg

Nie miałem aparatu jak montowaliśmy ale zajęło nam to ze 4h - niby wiele zachodu nie ma ale trzeba zwalić zderzak, nadkole, lampe, troche poprzymierzać, troche podocinać i montować. Pasuje ładnie i nawet kierownice powietrza ze starego coolera udało się podpasować..

Opublikowano

jak juz rezac to nie lepiej było FMIC?

Opublikowano
  • Autor

Będzie wielkie turbo to będzie FMIC - przy tym setupie co mam ICEK z Alfy zupełnie starcza..i kosztuje 150pln :gwizdanie:

Opublikowano

masz moze zdjecia jak pasowales kierownice powietrza na ICka ?

Opublikowano
  • Autor

Zdjęć nie mam ale jest umocowana na 3 szybkozłączkach plastikowych - pasuje OK i ładnie do zderzaka przylega. jedyny minus ze nie pokrywa całego IC no bo seryjny jest jednak mniejszy..

Opublikowano

jak tak patrzę na foty to cieszę się, że jednak nie zdecydowałem się na ten cooler z alfy, skubany mocno wystaje :thumbdown:

pierwsza rzecz do urwania na gwincie :gwizdanie:

Opublikowano

jak tak patrzę na foty to cieszę się, że jednak nie zdecydowałem się na ten cooler z alfy, skubany mocno wystaje :thumbdown:

pierwsza rzecz do urwania na gwincie :gwizdanie:

zaraz za zderzakiem przednim w moim przypadku :polew:

Opublikowano
  • Autor

A bo jeździcie takimi inwalidzkimi autami co szuraja po ziemi :tongue4::wink4: a poważnie to nie jest źle , aż tak bardzo nie wystaje - może na fotkach tak wyszło ale do ziemi jeszcze wysoko jest :rolleyes:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Robi robotę furka :decayed: Fajnie się prezentuje na żywo :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak wpadną springi od Kowiego to porobie nowe fotki

doszła dokładka tył pod PDC - w końcu wyszukana do przedlifta :jerk:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
:) springi w drodze :P
Opublikowano

robi robote jak myslisz ile kucy masz teraz kolo 200?

Opublikowano
  • Autor

Po wsadzeniu wszystkich gratów nie robiłem korekty softu - na rolkach wyszło 185Km i 280Nm. Cyfry może nie powalają ale auto jest żwawe - podobnie wystrojona A6c5 w ośce dostaje po dupsku za każdym razem nie chwaląc sie :wink:

Jak tylko zrobi się cieplej wpadają springi -40mm od Bulczasa :hi: i letnie koła z nowymi oponkami Semperita 225/40/18 - fotki wrzucę do tematu oczywiście.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Taka sytuacja !

DSC02430.jpgDSC02431.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hahahah nawet nie wiedziałem że zdjęcia zrobiłeś :))

Wrzuce dzisiaj jakieś fotki jak teraz wygląda w setupie letnim

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

DSCF1396.jpg

DSCF1397.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na żywo robi robotę :kox: ładna furka

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:05 ----------

Wróbelki mi ćwierkały że jakieś mody sadziłeś :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.