Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] Czy kontrolka światel postojowych świeci sie przy światłach mijania ?


Piter504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam taki problem a rzaczej pytanie, otóż kontrolka świateł postojowych nie powinna gasnąc przy światłąch miajnia?? :rant: powiedzcie jak jest u was :notworthy: i czy moze być jakiś problem z tym jak powinna gasnąc, ewentualnie gdzie szukać błędu :kox:...prosze o rady! pozdrawiam !! :audi::a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież kontrolka świateł pozycyjnych(postojowych) i świateł mijania to jest to samo i to jest JEDNA kontrolka :wallbash: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 02:19 _________________________________________________i kolego zdecyduj sie czy masz ośke (napęd na przód) czy ATJ silnik

bo w ATJ jest 115kuni ale jest Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam taki problem a rzaczej pytanie, otóż kontrolka świateł postojowych nie powinna gasnąc przy światłąch miajnia?? :rant: powiedzcie jak jest u was :notworthy: i czy moze być jakiś problem z tym jak powinna gasnąc, ewentualnie gdzie szukać błędu :kox:...prosze o rady! pozdrawiam !! :audi::a4fan::audi:

Tak ma być. Zastanawiam się dlaczego Cię to tak poruszyło i widzisz w tym jakiś poważny problem... Poza tym, jeżeli patrzysz na to od tej strony, to zauważ, że światła posotjowe nie gasną, gdy włączasz mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim :a4fan: kontrolka świateł świeci tylko przy postojówkach, jak włączę światła mijania to ta kontrolka gaśnie. Nie wiem czy tak ma być ale wg. mnie tak jest dobrze. W nocy zielona kontrolka razi troche po oczach a po drugie nie pasuje do czerwonego podświetlenia zegarów.

Gdyby mi świeciła przy światłach mijania to na 100% bym to przerobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz ori zegary z twojego rocznika, to masz poprostu dolozona kontrolke i tyle, orginalnie w tych rocznikach nie bylo tej kontrolki, a ja wlasnie sobie dolozylem ja, ale tylko na swiatla mijania, zalozylem zaroweczke 0,9W i wcale nie razi, a juz kilka razy mi sie zdazylo jezdzic tylko na postojowych, ale wiadomo kazdy robi jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mi nie swieci ta kontrolka. mam zegary VDO. co trzeba zrobić zeby swieciło jak sa właczone swiatła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, no chciałem zapytać tylko jak wogóle jeste:) bo generalnie w niktórych autach światła mijania to oznaczone jako mijania a pozycja to pozycja, nie wiedziałem ze tu to to samo:) także problem rozwiązany:) podziękować;)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 23:09 _________________________________________________

i kolego zdecyduj sie czy masz ośke (napęd na przód) czy ATJ silnik

bo w ATJ jest 115kuni ale jest Quattro

no jakies quattro tam jeszcze jest :quattro: tylko nie klikneło sie przy zakładaniu konta....sory mój blond:D ale ogólnie to silnik jest AJM prawde mówiąc, wcześniej wiedziałęm tylko ze ten maks z 1.9 :D nie sprawdzałem jak to się pisze:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, a ja mam :P

Ale sam wydlubales,czy zrobil to za ciebie szwab w ingolstadt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...