Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć Orange tak właśnie traktuje swoich klientów. Tylko patrzą na potknięcie

http://biznes.onet.pl/0,1662598,wiadomosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon w Orange na firmę i z tego co wiem to u nas się nic nie zmienia i wszystko obowiązuje :dance:

Tylko dla klientów indywidualnych (prywatnych) zniżki zabierają.

W tamtym roku i rok wcześniej było podobnie. Przed chwilą dzwoniłem do 2 różnych konsultantów żeby się upewnić, czy w tym roku będzie to samo i uzyskałem pozytywną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w Orange i nie narzekam. W umowie jest wszystko ladnie napisane. A nawet przed swietami wysylaja wiadomosc z przypomnieniem. Takze uwazam ze firma dobrze traktuje klientow. I nie ma co z tego robic jakiejs strasznej sprawy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toroche rozmawia podobno 2 tyg temu na zlocie jak przyjechał wysiadł z auta pogadał 4 min

wsiadl do samochodu i został sam na parkingu :P

a w tym tygodniu to tez dobrą godzine nadawał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon w Orange na firmę i z tego co wiem to u nas się nic nie zmienia i wszystko obowiązuje :dance:

Tylko dla klientów indywidualnych (prywatnych) zniżki zabierają.

W tamtym roku i rok wcześniej było podobnie. Przed chwilą dzwoniłem do 2 różnych konsultantów żeby się upewnić, czy w tym roku będzie to samo i uzyskałem pozytywną odpowiedź.

dokładnie tak

klienci biznesowi :thumbup: zachowują przywileje... :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange to syf!!Mialem chwile prepaida,nawet jak zostanie ci tysak na koncie a minie czas waznosci to ci skroja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że nie ma co się denerwować. Zanim z IDEI zrobiło sie orange, to nie przypominali nawet. Teraz dostałam eleganckiego smsika, że w święta i sylwka usługa nie działa i jest ok : )

I ogólnie też jestem bardzo zadowolona, mam tel u nich już dobrych 5 lat i nie narzekam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange po 7latach korzystania z ich usług na przedłużenie umowy proponuja mi dosłownie "gówno"!!! :rant:

Najgorszy operator kom. w Polsce!!! :rant:

W każdej sieci proponują tyle samo dla stałych klientów.

Dla operatora to pozyskanie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci biznesowi zachowuja przywileje jak piszecie wyzej, ale po 9 latach wspolpracy proponuja WIELKIE gowno :confused4: Nie mowie juz o zasiegu ktory mial sie poprawic a sie pogarsza .....

Niewiem czy slyszeliscie ze orange mial regulamin nie zgodny z EU i ukarali ich, mają zmienic regulamin chyba do konca stycznia czy lutego, a wiec bedzie mozna odejsc z orange bez zadnych kar czy cus :D W przyszlym tyg mam przedluzenie umowy, ciekaw jestem co zaproponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange po 7latach korzystania z ich usług na przedłużenie umowy proponuja mi dosłownie "gówno"!!! :rant:

Najgorszy operator kom. w Polsce!!! :rant:

a myślisz że ktoś inny zaproponuje Ci lepsze? okazje są tylko na papierze i dla nowych... tak jest wszędzie - nie ma sieci na którą ktoś by nie narzekał z tego lub innego powodu.

powiem tyle - zawsze dobrze gdzie nas nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie , wszystko zalezy od tego z kim rozmawiacie na temat kupna czy przedluzenia umowy :) Wszystko sie da zrobic :P

Ja jestem klientem Orange indywidualnym (kiedys) jak i biznesowym od kiedy pamietam i nigdy nie nazekalem na ich uslugi , a tym bardziej zasieg , czy promocje itp.

WSZYSTKO !!! zalezy od tego jakie rachunki generujecie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi ERA miala to samo. I jakos nie widac zeby abonentow im stopnialo.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w Orange od 7 lat, w lutym kończy mi się umowa i chyba rozglądnę się za jakąś nową siecią i ich usługami, chociaż raczej problemów z Orange nigdy nie miałem, nieprzypominam sobie. czasami rachunki płaciłem po czasie 2 tyg. i nic się niedziało, raz chyba tylko sms z ponagleniem zapłaty mi wysłali. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha,ha!

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.

Era działa podobnie i tez zabiera zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange po 7latach korzystania z ich usług na przedłużenie umowy proponuja mi dosłownie "gówno"!!! :rant:

Najgorszy operator kom. w Polsce!!! :rant:

stary co Ty piszesz? Wszystko zalezy od tego ile i jak płacisz za rachunki!!!!!!!! co Ty myslisz ze Ci "gwiazdke" z nieba dadza czy jak.... jakas dziwna mania sie zrobiła w Polsce ze jak operator nie da mi tego co chce to ide gdzie indziej bo napewno dostane wiecej.... dobrze Max pisze tez zalezy jakiego ma sie goscia od podpisywania umów itd....

Ja jestem w Orange ( firma ) mam kurw-a prawie wszystko co chce... na przełuzenie umowy dostaje zawsze telefon za 1 zeta który jest wart srednio ok 1,5 tys ) zawsze dostaje jakieś ciekawe propozycje darmowych minut itd.... po czym jeszcze wnosisz ze Orange jest najgorszą siecią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy tez jak gadasz z kolesiem.

Bo oni maja 3 poziomy negocjacji. Jak na wszystko przyTakujesz to z pewnoscia poleci ci 1 poziomem.. A jak potrafisz gadac i targowac sie to przez telefon moga Ci dac nawet 3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...