Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Telematik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie jak wylaczyc vagiem system telematic, Przy kazdym sodpaleniu musze klikac ok i potwierdzac komunikaty. Nie kozystam z telematica wiec chcialbym to ograniczyc. Posiadam telefon pokładowy chciałbym żeby telefon działał tylko wyłączyć ten telematic. Chodzi mi o wylaczenie komunikatow telematica które są wyświelane na fis.

Proszę o pomoc jak to wyłączyć?

Opublikowano

podpinam sie pod temat tez mam ten "problem" i nawet po odlaczeniu telefonu u mnie na poczatku wyskakuje jakis germanski komunikat ktory musze za kazdym razem przelaczac RESETEM w manetce :chytry:

Opublikowano

..zdaje sie że musisz wejść w adaptacjach kanał 62 i odjąć 8 od wartości którą masz obecnie

-> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display)

+01 - Radio (Mehrausstattung)

+02 - Telefon (Mehrausstattung)

+04 - Navigation (Mehrausstattung)

+08 - Telematik (Mehrausstattung)

+16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)

Opublikowano
  • Autor

W tym kanale mam 27 odjąłem 8 wpisłałem 19 i dalej mam ten same komunikaty?

Opublikowano

W tym kanale mam 27 odjąłem 8 wpisłałem 19 i dalej mam ten same komunikaty?

Wylacz i wlacz zaplon. Z mala przerwa pomiedzy tymi czynnosciami :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dalej mam to przestawiłem dziś rano z 27 na 19 sprawdzałem teraz i dalej mam te same komunikaty na FISe proszę o pomoc

Opublikowano

cos nie tak zrobiles , moze nie zapisales :mysli: napisz co posiadasz jeszcze radio ,RNS D albo E

Opublikowano

Dalej mam to przestawiłem dziś rano z 27 na 19 sprawdzałem teraz i dalej mam te same komunikaty na FISe proszę o pomoc

...jutro wstaniesz i będzie oki ,restart zegarów sie odbędzie i powinno zadziałać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dziasiaj dalej mam te same informacje na fisie chociaż zmieniłem wczoraj 27 na 19 co to morze być[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 18:11_________________________________________________Proszę o pomoc[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:30_________________________________________________Czekam na odpowiec

Opublikowano

Dziasiaj dalej mam te same informacje na fisie chociaż zmieniłem wczoraj 27 na 19 co to morze być[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 18:11_________________________________________________Proszę o pomoc[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:30_________________________________________________Czekam na odpowiec

Innej mozliwosci nie ma kodowania w zegarach :)

Opublikowano

Gdzie te zdjecia?

Opublikowano
  • Autor

proszę o pomoc

Opublikowano

..zdaje sie że musisz wejść w adaptacjach kanał 62 i odjąć 8 od wartości którą masz obecnie

-> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display)

+01 - Radio (Mehrausstattung)

+02 - Telefon (Mehrausstattung)

+04 - Navigation (Mehrausstattung)

+08 - Telematik (Mehrausstattung)

+16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)

jeszcze spruboj odjąć 2 Telefon :) i zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

A jak to zrobić

Opublikowano

dołączam się do pytania, jak to wyłączyć, mam ten sam problem. Gdzie jest bateria od telematica, bo pokazuje mi info że trzeb wymienić.

Opublikowano
  • Autor

próbowałem ale nic nie zmieniło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.