Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ośka :)

Opublikowano

na dobrej oponie i nawierzchni nie będzie to żadnym problemem..

Opublikowano

pewnie :D:polew: do tego na slikach i na nowym asflcie :D

Opublikowano

Na normalnej dobrej oponie drogowej typu potenza RE050A i normalnym asfalcie nie będzie żadnego problemu z przeniesieniem napędu.

Opublikowano

1300kg, pieknie - nawet mojego parcha po sofcie wciagniesz :)

Opublikowano
  • Autor

1300kg, pieknie - nawet mojego parcha po sofcie wciagniesz :)

W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik.

[br][bR]

pewnie :D:polew: do tego na slikach i na nowym asflcie :D

Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką".

W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni :decayed:

:polew:

Opublikowano

Nie wiem jak startuje TT FWD, ale zaloze sie, ze Q (nawet ciezsze) lepiej ruszy z miejsca, z jakiegos porzadnego szczała :wink4:

Opublikowano

1300kg, pieknie - nawet mojego parcha po sofcie wciagniesz :)

W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik.

[br][bR]

pewnie :D:polew: do tego na slikach i na nowym asflcie :D

Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką".

W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni :decayed:

:polew:

spoko :) kiedys sprawdzimy :) jak kiedyś bede miał Q :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________

Nie wiem jak startuje TT FWD, ale zaloze sie, ze Q (nawet ciezsze) lepiej ruszy z miejsca, z jakiegos porzadnego szczała :wink4:

szczał z czego :D

w AUTOMACIE :D

Opublikowano

pisalem ogolnie, a nie o ruszaniu automatem - a poza tym niektore automaty maja LC :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak startuje TT FWD, ale zaloze sie, ze Q (nawet ciezsze) lepiej ruszy z miejsca, z jakiegos porzadnego szczała :wink4:

szczał z czego :D

w AUTOMACIE :D

Launch Control - poczytaj, pogadamy :)

Opublikowano

W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik.

kuredu miał to nowsze 2.0 211PS

Opublikowano

ale napinka :polew: na wstecznym się ustawcie pod górke i założę się że każdemu auto zgaśnie :polew: :polew:

Opublikowano

kochaja sie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak startuje TT FWD, ale zaloze sie, ze Q (nawet ciezsze) lepiej ruszy z miejsca, z jakiegos porzadnego szczała :wink4:

szczał z czego :D

w AUTOMACIE :D

Launch Control - poczytaj, pogadamy :)

:) ja nie wiem co wy sie tak spinacie :):polew: :polew: :polew:

każdy z was zawsze gada tylko Quatro i Quatro

i tylko manual i manula

powtarzam wasze a wy sie wsciekacie :)

looz panowie looz ;)

Opublikowano

moj o 1200kg ciezszy slon w tipie bardzo ladnie szczela ;)

co prawda letnie kola go troche zmulily, ale na zimowych 18tkach ciagnal jak wsciekly.

szkoda ze nie ma s-tronic'a, ale coz, moze next time....

wg mnie era manuala juz sie skonczyla, tak samo jak skonczyla sie era mulowatych automatow.

czas panowie wyjsc ze stereotypow, bo mamy juz XXI wiek a nie lata 80te.

Wystarczy spojrzec na skrzynie montowane w porzadnych furach i na ich osiagi - mulem one nie smierdza ;)

Opublikowano

wg mnie era manuala juz sie skonczyla, tak samo jak skonczyla sie era mulowatych automatow.

czas panowie wyjsc ze stereotypow, bo mamy juz XXI wiek a nie lata 80te.

dokładnie, jestem tego samego zdania :good:

Opublikowano

Launch Control ? czyli hamulec na maxa i gaz do końca ? Ale koxxxx !!!! Hyhyhy

Fajnie sie nazywa , ale nie rozumiem , przecież zawsze tak sie automatem startowało , wiec o co chodzi ? O to ze teraz opisali to w instrukcji obsługi ? A w ośce taki start kończy sie mieleniem przez 30 metrów , bez sensu .

Opublikowano
  • Autor

Launch Control ? czyli hamulec na maxa i gaz do końca ? Ale koxxxx !!!! Hyhyhy

Prawie jak Space Shuttle Launch Control :decayed:

Opublikowano

Fajnie sie nazywa , ale nie rozumiem , przecież zawsze tak sie automatem startowało , wiec o co chodzi ?

W audi ze zwykłym automatem tak nie zrobisz. Prędzej skrzynię zepsujesz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.