Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robilem tak w paru automatach Audi od pierwszych A6 do Q7 , spokojnie da sie :) Wiadomo ze skrzynia dostaje w d*pę , myślisz ze te nowe nie dostają ?np w M5 skrzynia wytrzymuje do 10 takich startów ( swoją droga niezła hujnia )

Opublikowano

Czyli w zwykłym tiptronic'u wciskasz hamulec i gaz do oporu jednocześnie? I co, obroty skaczą do 3tys rpm jak w DSG czy manualu? Nie sądzę. Te skrzynie tak nie działają, dlatego nie ma Launch Control w automatach z klasycznym sprzęgłem hydrokinetycznym.

Opublikowano

Gaz moze nie w podłogę bo aż tyle nie trzeba żeby dobrze wystrzelic ,czy akurat 3 tys obr nie pamietam liczy sie efekt . W betach dokładnie tak samo to działa .

Opublikowano

W każdym razie w tych skrzyniach producent tego nie przewiduje. Ja u siebie nie próbowałem i nie zamierzam. Na pewno nie będzie takiego efektu jak w DSG. W RS5 przy launch control obroty są na 5tys rpm i można tak przytrzymać dłuższą chwilę wtedy efekt jest podobny jak strzał w manualu. :wink4:

Opublikowano

Spróbuj , :polew:

Opublikowano

w tiptronicu nie musi byc w podloge, bo LC nie ma.

Wystarczy utrzymac obrotu przy ktorych jest max Nm i tyle - zwykle to niecale 2tys.

Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm.

Zreszta identycznie jest w manualu przeciez tu jedyna roznica polega na tym ze zamiast "puszczac" sprzeglo "puszcza" sie hamulec

Opublikowano

Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm.

Zreszta identycznie jest w manualu

no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm.

Zreszta identycznie jest w manualu

no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr :decayed:

Pewnie inaczej w benzynie a inaczej w TDI. Chociaż na filmikach, ktore wczoraj wklejał hornett Golf GTI startuje z 2400 obrotow.

Opublikowano

1300kg, pieknie - nawet mojego parcha po sofcie wciagniesz :)

W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik.

z miejsca nawet nie podejmuje wyzwania i to nigdzie i z nikim bo przy tej mocy nie ma to sensu, nawet na 3 biegu przy delikatnie śliskiej nawierzchni czasami esp mrugnie. a silnik nie wiem czy mamy ten sam bo u mnie faktycznie seria powinna być 211KM a czy ten sam jest w TT to nie wiem.zdaje mi się że chyba 200KM ale za to u mnie 130kg więcej...

Opublikowano

Przy jakich obrotach wystrzeli to zależy od silnika , jeden przy 2 tys inny przy 4 . Pamietam scirocco na zlocie i start z LS :polew:

Opublikowano

Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm.

Zreszta identycznie jest w manualu

no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr :decayed:

u mnie wystarczajacy, a u tej twojej lochy nie :)

btw-widzialem tego twojego pazdzierza kilka razy u siebie pod biurem na domaniewskiej

Opublikowano

Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm.

Zreszta identycznie jest w manualu

no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr :decayed:

u mnie wystarczajacy, a u tej twojej lochy nie :)

btw-widzialem tego twojego pazdzierza kilka razy u siebie pod biurem na domaniewskiej

to w takim razie pracujemy w tym samym miejscu :)

Opublikowano

dawno nie byłem w tym wątku, Malik efekt wizualny autka jest :kox: wydech jak na R4 też całkiem gada - gratulejszon

Opublikowano
  • Autor

Małe fotostory z wycięcia katalizatorów i wspawania downpipe-a.

Paweł i Rafał ze sporttig.pl jak zwykle wykonali kawał dobrej roboty! :good:

Jutro program u Rogala!

IS_fchg%252520153_thumb.jpg?imgmax=720

IS_fchg%252520163_thumb.jpg?imgmax=720

IS_fchg%252520171_thumb.jpg?imgmax=720

Opublikowano

Malik

dolot z power rury jest spoko tylko lepiej zostawić seryjną puszkę powietrza.

Opublikowano

Ruły wielkie jak od kanalizy :decayed::kox:

Opublikowano

dolot z power rury jest spoko tylko lepiej zostawić seryjną puszkę powietrza.

Rogal tez woli takie rozwiazanie, bedzie mu marudzil :kox:

Opublikowano
  • Autor

Stożek dopiero zamówiony. Przywioze go z USA pod koniec czerwca.

Tak więc program będzie wgrywany na seryjnym filtrze.

Po zamontowaniu stożka zrobię korekte i dodatkowe hamowanie.

Wtedy porównamy wykresy.

Opublikowano

Wtedy porównamy wykresy.

CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :cool1:

Opublikowano

Wtedy porównamy wykresy.

CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :cool1:

Ja też :naughty: Ciekaw jestem porównania jak jasna cholera :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.