Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Logi do analizy- notlauf


francis

Rekomendowane odpowiedzi

na przeładowywanie też, kat blokuje wylatywanie sadzy, a jak wiadomo za dużo sadzy vgt nie lubi, choć patrzeć z drugiej strony jak kat blokuje wylot spalin to wytwarza się w vgt większa temperatura co znowu też jest korzystne dla vgt, no ale nadmiar sadzy jest najgorszy, według mnie często dzieje się tak że ktoś jeździ za delikatnie ileś tam lat i turbo się nie zapieka, z biegiem lat pierwszy zatyka się kat, a przez kata za jakiś czas tubo no i w takim przypadku samo wyczyszczeniu turbo jest na krótko bo przytkany kat zrobi robotę i za rok powtórka z rozrywki, no ale ja jestem przeciwny kastracjom jeżeli nie ma potrzeby :)

najpierw turbo trzeba ogarnąć, potem zrobisz logi i będzie wiadomo czy kat out

pytanie zagadka :polew: czemu w octaviach pd 105km przy agresywnym gnieceniu słychać z wydechu takie ryknięcie/skrzypnięcie przy zmianie biegów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy może być tak że środek kata jest oberwany i to moze byc przyczyna przeladowania? (słyszalem takie opinie)[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 16:50_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie: mechanik wykrecal przy turbinie ogranicznik ruchu sztangi, czy mogl tym zabiegiem uszkodzic turbine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

przy aucie nic nie było ostatnio robione,

mam pytanie: czy zawór zwrotny oznaczony na schemacie nr 23 jest potrzebny? (u mnie jest wymontowany-jest sprawny, przepuszcza powietrze w jedna strone) i jak powinien byc zamontowany (w którą strone czarnym a w ktora bialym koncem)?

http://figurel.w.interia.pl/podcisnienieAFN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...