Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam wolę na tzw. tyskie :decayed:

ja tyz wole tyskie :) czyli jednak listonosz :P

rejestracja sugeruje, że służby mundurowe parku yellowstone :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie listonosz tylko Pan :wink4: Przedstawiciel Handlowy :kox: z służbowym "pikaczento :quattro:

Opublikowano
  • Autor

ja tam wolę na tzw. tyskie :decayed:

ja tyz wole tyskie :) czyli jednak listonosz :P

rejestracja sugeruje, że służby mundurowe parku yellowstone :kox:

dzizas co za teoria hhahha :D

no i nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie jedni musza tyrac zeby inni mogli odpoczywac przy zywcu :P tak jak ktos musi pic zeby ktos mogl jechac ;)

Opublikowano

nie listonosz tylko Pan :wink4: Przedstawiciel Handlowy :kox: z służbowym "pikaczento :quattro:

a co przedstawiasz Przedstawicielu ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie listonosz tylko Pan :wink4: Przedstawiciel Handlowy :kox: z służbowym "pikaczento :quattro:

naciagasz ludzi chociaz na cos dobrego ?? :P pikaczento ?? kepasa ??

Opublikowano

oleje silnikowe, przekładniowe i inne słusznej jakości do naszych ukochanych :audi::a4fan::quattro::PB98::ON::punk::yeah:

Opublikowano
  • Autor

nie listonosz tylko Pan :wink4: Przedstawiciel Handlowy :kox: z służbowym "pikaczento :quattro:

a co przedstawiasz Przedstawicielu ?? :naughty:

Przedstawianie a Tys co taka ciekawska Barrubarrko ?? ;P

Opublikowano

nie listonosz tylko Pan :wink4: Przedstawiciel Handlowy :kox: z służbowym "pikaczento :quattro:

a co przedstawiasz Przedstawicielu ?? :naughty:

Przedstawianie a Tys co taka ciekawska Barrubarrko ?? ;P

kto pyta wielbłądzi :decayed::kox:

Opublikowano

chyba wypadłem z obiegu :polew:

Opublikowano

a propos weekendu i dołowania zapomniałem dodać, że poniedziałek mam również wolny :evil::naughty::evil::punk: :punk: :punk: :punk:

Opublikowano

a propos weekendu i dołowania zapomniałem dodać, że poniedziałek mam również wolny :evil::naughty::evil::punk: :punk: :punk: :punk:

no pięknie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przedstawiciel handlowy i ma wolne ?? toc to nei mozliwe jest :P oni pracuja nawet w sobote i niedziele :P

ja tez mam wolne sobote i niedziele :P

Opublikowano

nie chwal się.... :tongue4: bo ja też mam :kox:

...i listonosze też :gwizdanie:

Opublikowano

to macie za dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

coś w tym wszystkim jest.... jeden ma urlop, drugi wolny poniedzialek :gwizdanie:

....listonosz od rana pewnie już wyyyykenduje :wink4:

a ja od kilku godz probuje sie dodzwonić do jednej firmy do łodzi i du*pa :disgust:

i w tym miejscu ja sie Was pytam CO ROBIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ A ŻEBY SIE NIE NAROBIĆ ??? :chytry:

Opublikowano

wystarczy pracować EFEKTYWNIE a nie EFEKTOWNIE :wink4::punk:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:47_________________________________________________w moim przypadku to działa :good:

Opublikowano

ładnie powiedziane :cool1:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:49_________________________________________________żeby jeszcze do tego wszystkiego był kij i marchewka to było by gicio :disgust:

Opublikowano

dawno nie padało :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:04_________________________________________________ale znalazłem hasło :polew: :polew:

Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu ,stąd biorą się posrane pomysły.
Opublikowano
:polew: :polew: hasło git !!! :good: :good: :good::polew: :polew:
Opublikowano

coś w tym wszystkim jest.... jeden ma urlop, drugi wolny poniedzialek :gwizdanie:

....listonosz od rana pewnie już wyyyykenduje :wink4:

a ja od kilku godz probuje sie dodzwonić do jednej firmy do łodzi i du*pa :disgust:

i w tym miejscu ja sie Was pytam CO ROBIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ A ŻEBY SIE NIE NAROBIĆ ??? :chytry:

"CO ROBIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ A ŻEBY SIE NIE NAROBIĆ ???" odpowiedz jest tylko jedna i prosta zostac listonoszem ja od 9 rano do teraz na dzialeczce autko umylem,odkurzylem itd. troche cialko opalilem i jest git a kasiora leci :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.