Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:no: nie byłem wczorajszy - przyjechałem motorem :evil: - :a4fan: była w damskich rączkach :confused4:

uuuuu, to przepraszam :wink4:

a co to za rumaka masz ? :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 09:33_________________________________________________ :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

nie przepracuj sie ... :chytry:

Opublikowano
:wink4::kawa: + klikanie po allegro, może jakieś graty wewnątrz od s-line :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:54_________________________________________________cenny z "czarnej dziury" :kox::wallbash:
Opublikowano

dobra już sobie ide :papa:

Opublikowano
  • Autor

lazy monday fucking monday :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale juz tylko 4 dni do wekendu :P

Opublikowano
  • Autor

o ja jebie Ty to zawsze zobaczysz jakis pozytyw :D:kox:

Opublikowano

:hi:

Widzę każdy lubi poniedziałek. Byłem u lekarza, bo mnie coś w stopie boli. Tej mojej stopie nie w audi :P

Koleś wyciąga strzykawę z igłą i pakuje mi całą pod kostkę. Hę? Ktoś przebije? Złapał mnie za ten kulas jak świniaka. Pytam pielęgniarkę, że onchyba lubi swoją pracę, a ona, że poniedziałek przecież jest!

Ps. Może ktoś tak miał? Jak lekko dodaję gazu i lekko zdejmuję nogę z gazu to mam puknięcie. Nie wiem czy zawieszka, czy może skrzynia tak puka. Ostatnio chciałem sprawdzić czy wejdzie wsteczny jak jadę do przodu. Wszedł i auto dęba stanęło :( Coś pewnie roz.... :(

Opublikowano

to kolega kaskader :kox:

Opublikowano

zobacz poduszke pod silnikiem mialem takie cos :]

mnie za to zaczal zabek bolec w poniedzialek...ahhh cudownie:]

Opublikowano

a ja mam żabe, duży młotek i kombinerki :naughty:

jakoś się tam naprawi :polew:

Opublikowano

ale ktore :P zeba czy poduszke :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oo z zebem mialem to samo kuzwa zjadlem z rana snickersa i kuzwa caly dzien mnie cala japa na dole bolala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co do pukania u mnie tez puka czasami sczegolnie jak mam bak zatankowany powyzej polowy :D

poduszka pod skrzynia biegow :)

Opublikowano

taki tam mały zestaw małego dentysty :tongue4:

Opublikowano

ja to widze, ze ty oblatany we wszystkim jestes :decayed:

Opublikowano

trzeba umieć i mieć wszystko w dobie kryzysu :decayed:

Opublikowano

prawdziwy macho musi umieć wszystko. Nawet żarówkę w żyrandolu zmienić.

Jutro może sprawdzę poduszki. Bez kanału pewnie nie wszystkie.

Ps. Ma ktoś dojście do plastiku zakrywającego silnik od dołu? U Idczaka nieźle trzeszczy, a miałem popękany lekko i polutowałem. Rozleciał się po mojej naprawie :oops:

Opublikowano

wal do listonosza coś zorganizuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prawdziwy macho musi umieć wszystko. Nawet żarówkę w żyrandolu zmienić.

Jutro może sprawdzę poduszki. Bez kanału pewnie nie wszystkie.

Ps. Ma ktoś dojście do plastiku zakrywającego silnik od dołu? U Idczaka nieźle trzeszczy, a miałem popękany lekko i polutowałem. Rozleciał się po mojej naprawie :oops:

poduszki pod skrzynia bez kanalu raczej nie sprawdzisz bo musisz lyzka skrzynie uniesc ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.