Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i piknie :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no dobra dzisiaj damy ci spokoj ale pokaz mi foty mojego wspalnialego srodka :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:53_________________________________________________

Ja jak coś to tak co około 2 tygodnie jestem w Łodzi, ale raczej w środku tygodnia

w srodku tygodnia tez moze cos wyczarujemy :decayed: Prezes byl na wizytacji i dalismy rade :good:

wyzej patrz :D

Opublikowano

:hi: nom w niedziele chociaz dawno juz nie bylo :)

dzisiaj zrobilismy pospolite ruszenie i sie spotkalismy na sesje zdjeciowa :D po szybkim przegladnieciu zdjec uwazam ze sesja sie udala :)

CDN... :P[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________maly sampel :D

BByPr.jpgHNjE0.jpgBz1bi.jpgBzA6i.jpgHLdrr.jpgqu32A.jpgBCAG9.jpgBApui.jpgBAQVS.jpg

CDN...

fajna sesja :good:
Opublikowano

zdjęcia :good:

Misiu pozdrów swoją połówke[ niie mówie o flaszce!!! :decayed:]

Opublikowano

ku....wa piekne wnetrze B5 :polew: do kalendarium jak znalzl :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no no raczej nie inaczej :gwizdanie: czekam jeszcze ale to pewnie jutro jakos ;)na zdjecia od bartka z drugiego aparatu :)

Opublikowano
:good: czuje ze tam same kosy beda :naughty:
Opublikowano
  • Autor

heheh no oby zobaczymy ja znikam pozdro i dzieki za sesje :)

Opublikowano
:good: to my dziekujemy :notworthy: tylko fason tam trzymaj :tongue4:
Opublikowano

:hi: nom w niedziele chociaz dawno juz nie bylo :)

dzisiaj zrobilismy pospolite ruszenie i sie spotkalismy na sesje zdjeciowa :D po szybkim przegladnieciu zdjec uwazam ze sesja sie udala :)

CDN... :P[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________maly sampel :D

BByPr.jpgHNjE0.jpgBz1bi.jpgBzA6i.jpgHLdrr.jpgqu32A.jpgBCAG9.jpgBApui.jpgBAQVS.jpg

CDN...

fajna sesja :good:

no fajna :good: szkoda ze mnie tam nie mogło być ;(

ale mam nadzieje ze niebawem jakiś spocik uda się z organizować :gwizdanie:

Opublikowano

Misiek przed sesją zdjęciową :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.postimage.org/image.php?v=TsCoY6i[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________

:hi: nom w niedziele chociaz dawno juz nie bylo :)

dzisiaj zrobilismy pospolite ruszenie i sie spotkalismy na sesje zdjeciowa :D po szybkim przegladnieciu zdjec uwazam ze sesja sie udala :)

CDN... :P[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________maly sampel :D

BByPr.jpgHNjE0.jpgBz1bi.jpgBzA6i.jpgHLdrr.jpgqu32A.jpgBCAG9.jpgBApui.jpgBAQVS.jpg

CDN...

fajna sesja :good:

no fajna :good: szkoda ze mnie tam nie mogło być ;(

ale mam nadzieje ze niebawem jakiś spocik uda się z organizować :gwizdanie:

Zapraszaliśmy :wink4: :wink4: co by nie było :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

trzymalem faon :D heheh ale chyba nie na tyle zeby teraz jeszcze cos zrobic :P hehehhehe

no co :P bywa :D hahahaha :) no dobra sam sie smieje czyli hehehe sie spilem albo mnie spili jakos tak :D

ale mgla bylaaaaaaaaaaaaaa :D momentami to normanie chcialem we wiadro to mleko lapac :D

dobra nie bede pisal po pijaki bo to zlo :D

odezwe sie za troch ejak sie wyspie :D pozdrto D:

Opublikowano

Seba nie spiłeś się ani cię nie spili :kox: gdyby tak było to nawet byś jednego kliknięcia nie wykonał :polew: a tu wypowiedź że hoho :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fotosy git :good: tylko czemu tak mało :confused4: Bardzo fajne te bazgroły na ścianie. Pozdrowka :papa:

Opublikowano

chyba muszę się załapać na następną sesję :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zyje :) ale jeszcze chyba musze droche polezec ;)

zdjec bedzie troche wiecej ale nie wszystkie sie nadaja do czegokolwiek :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: :>
Opublikowano
:hi: to ja też;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.