Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmiana tematu

gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogarnijcie numeracje fotek to zrobię Wam ankietę :hi:

Panie prezesie juz numeracja jest ok ale chyba sami sobie juz poradzilismy :good::decayed:
Opublikowano

Ok wrzuciłem fotki na samą górę i odpaliłem głosowanie :wink4:

Opublikowano

zmiana tematu

gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________

Ok wrzuciłem fotki na samą górę i odpaliłem głosowanie :wink4:

:notworthy::good:
Opublikowano

krzyż już zniknął, dziś o 8 rano :wallbash:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:01_________________________________________________jak cisza się zrobiła

wszyscy głosują?

Opublikowano

Hugo nam zrobil ladna ankiete :decayed:

Opublikowano

@kachnazgierz, co Ty się tak tym krzyżem przejęłaś?

Opublikowano

@kachnazgierz, co Ty się tak tym krzyżem przejęłaś?

pewnie projektowala :polew::wink4:
Opublikowano

no bo coś się w końcu z tym tematem ruszyło, wszystko już tak ucichło a tu nagle dzisiaj zrobili taaaaką akcję :good: :good: :good:

Opublikowano

to ja się przywitam i uciekam zmieniać rozrząd...niestety w Corsie. Wprost kocham poprzeczne silniki :wallbash:

Opublikowano
no bo coś się w końcu z tym tematem ruszyło, wszystko już tak ucichło a tu nagle dzisiaj zrobili taaaaką akcję

Aaaa, bo już się bałem, że Ty z tych, co bronili :>

Opublikowano

do kiedy jest to głosowanie :?: :?:

Opublikowano

no pewnie do dzisiaj :tongue4: bo Seba mowil ze trzeba szybciutko wysylac [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:33_________________________________________________ale w sumie tak mysle po jakiego grzyba to glosowania jak i tak mamy wyslac sobie kazdy swoje :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:34_________________________________________________ja bym wyslal jeszcze to :naughty:

4rUx0.jpg

Opublikowano

ależ przepiękna ankieta :kox:

Opublikowano

no pewnie do dzisiaj :tongue4: bo Seba mowil ze trzeba szybciutko wysylac [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:33_________________________________________________ale w sumie tak mysle po jakiego grzyba to glosowania jak i tak mamy wyslac sobie kazdy swoje :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:34_________________________________________________ja bym wyslal jeszcze to :naughty:

4rUx0.jpg

ładniutkie :good:

Opublikowano
  • Autor

no ankieta wypas :D Prezes patrzy i reaguje :) hehehe :)

Podziekowal :)

a co do zdjeice jest fajne tyle ze sa 3 auta na nim :/[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:07_________________________________________________a zdjecia ogolnei w galerii na zewnatrz beda dostepne tutaj www.6sense.pl/gal

Opublikowano
dostepne tutaj www.6sense.pl/gal

'Oh, bejbe, you're so tallented... ' :tongue4:

(z "60 sekund" :tongue4: )

Opublikowano

no ankieta wypas :D Prezes patrzy i reaguje :) hehehe :)

Podziekowal :)

a co do zdjeice jest fajne tyle ze sa 3 auta na nim :/[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:07_________________________________________________a zdjecia ogolnei w galerii na zewnatrz beda dostepne tutaj www.6sense.pl/gal

no ale jak czytalem regulamin to moga byc chyba grupowe nie ???? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

tak ?? a to widzisz ja nie doczytalem :)

Opublikowano

tak ?? a to widzisz ja nie doczytalem :)

no dobra to jak robimy ??? kazdy wysla jedno swojego :a4fan: czy co wykminiamy ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.