Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no i proszę znowu się czegoś dowiedzieliśmy

Nie nie, nie wyciągaj pochopnych wniosków !!! :przebiegly:

:jaaaaa: jakże bym śmiała ...

:wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jakże bym śmiała ...

:chytry:

Opublikowano

Kłysiu, w sobotę masz płytę z filmem z bukowiny i fotami z Jarosławca :)

Opublikowano

Kłysiu, w sobotę masz płytę z filmem z bukowiny i fotami z Jarosławca :)

A będzie gdzieś projekcja tego filmu? :gwizdanie:

Opublikowano

Kłysiu, w sobotę masz płytę z filmem z bukowiny i fotami z Jarosławca :)

A będzie gdzieś projekcja tego filmu? :gwizdanie:

z bukowiny jest, a z Jarosławca się tworzy :wink4:

Opublikowano

Kłysiu, w sobotę masz płytę z filmem z bukowiny i fotami z Jarosławca :)

:decayed::good:
Opublikowano
  • Autor

jestem :D

Opublikowano

Tak sobie teraz przeglądam ogłoszenia na otomoto i już co prawda kiedyś zwróciłem na to uwagę, ale wciąż mnie to zastanawia: czy to normalne, że w B5 kierownica (wieniec) oraz poducha są w RÓŻNYCH kolorach?

Opublikowano

Tak sobie teraz przeglądam ogłoszenia na otomoto i już co prawda kiedyś zwróciłem na to uwagę, ale wciąż mnie to zastanawia: czy to normalne, że w B5 kierownica (wieniec) oraz poducha są w RÓŻNYCH kolorach?

nie to nie jest normalne :cool1: a co to jest wieniec ????? pokaz foto
Opublikowano

Wieniec to ta okrągła część kierownicy, na której trzymasz łapki :)

Fotki zaraz znajdę

Ale też tak myślałem, że to nie jest normalne i wskazuje na atrapę zamiast ori-niewystrzelonej poduszki

O, mam:

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C13/68/28/C13682824_5.jpg

No jak byk wieniec jest innego koloru

A tu już ewidentnie inny kolor poduchy i wieńca:

http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C15/11/53/C15115305_5.jpg

...albo tu: (widać na tym fragmencie w słońcu)

http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C15/13/23/C15132369_4.jpg

WTF??? :mysli:

Opublikowano

Wieniec to ta okrągła część kierownicy, na której trzymasz łapki :)

Fotki zaraz znajdę

Ale też tak myślałem, że to nie jest normalne i wskazuje na atrapę zamiast ori-niewystrzelonej poduszki

O, mam:

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C13/68/28/C13682824_5.jpg

No jak byk wieniec jest innego koloru

no to chyba nie jest normalne bo ja rezale u siebie taka kiere i mam wszystko pod kolor :naughty: widocznie musial jasiek sie kiedys otworzyc i jest zalozony inny :confused4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:26_________________________________________________albo po prostu takie zludzenie optyczne :kox:
Opublikowano
  • Autor

u mnie tez jest innego koloru :) a nie mialem zadnej przygody i z tego co bylo sprawdzane nic sie z autem nie dzialo

ale widac to tylko na zdjeciu jak siedzisz w aucie nei widzisz roznicy lece do domu pozdro :hi:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:26_________________________________________________a mam podobna kierwe :)

Opublikowano

no to widocznie jak mowilem zludzenie optyczne :decayed:

Opublikowano

hehehe... dobry tekst :D

już to kiedyś widziałam gdzieś na trasie :P

Opublikowano

Lecę do domu

Miłego popołudnia :)

Opublikowano

Lecę do domu

Miłego popołudnia :)

:papa:

Opublikowano
  • Autor

dolecialem ale zaraz znowu lece :]

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________jakby co przypomne ze mozemy popstrykac jakies zdjatka w sobote :D ok 12-13 czyli cos jak tydzien temu :)

Opublikowano

dolecialem ale zaraz znowu lece :]

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________jakby co przypomne ze mozemy popstrykac jakies zdjatka w sobote :D ok 12-13 czyli cos jak tydzien temu :)

:hi: Seba masz już sprzęt do fotek w ruchu ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mógłby być niezły kox :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

jest spraw do was Panowie - czy podejmiecie się naprawy mojej audi? muszę pilnie wymienić tarcze, klocki z tyłu oraz zacisk i łożysko. A sam nie mam pojęcia jak to zrobić a mechanik liczy sobie dużo hajsu ;/

to co - pomoże ktoś biednemu studentowi ? :cool1: wódeczka i zakąska gratis :kox: i to nie teraz tylko jakoś w przyszłym tyg czwartek pt albo sob, bo teraz egzaminy mam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.