Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba - za muzyczkę na stronie leci do Ciebie duży plus;D[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:32_________________________________________________Może dzisiaj też jakiś spot?;D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba - za muzyczkę na stronie leci do Ciebie duży plus;D[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:32_________________________________________________Może dzisiaj też jakiś spot?;D

:good: ale chyba wiecej chetnych nie znajdziemy :gwizdanie:
Opublikowano

No superrrrrrrrr foty zajebiszczaste :notworthy:

:good:

Opublikowano
  • Autor

podobają :tongue4: co niektóre nawet baaaardzo :naughty:

Ale nam się trafił suuuuper fotografista :wink4::good::wink4::good:

Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne :cool1:) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce :evil:

melduje ze zdjecia poprawilem :)

i spoczko ze sie podobaja :) ciesze sie czekam tez na zdjecia Pani Barbary ;) miala sporo fajnych ujec :)

Opublikowano

halo halo :)

zdjecia z wczoraj i nie tylko mozna ogladnac <a href="http://www.6sense.pl/gal/">tutaj</a>

ciekawe czy Wam sie spodobaja :)

:good: :good: :good: super , dzięki

Opublikowano
  • Autor

:hi::) ciesze ze sie podobaja :)

Seba - za muzyczkę na stronie leci do Ciebie duży plus;D

no spoko jest kawaleczek :)

powiedz mi gdzie jest ten dworzec na obywatelskiej bo 33 wypada tu blisko politechniki

sporo przed XX LO chcielismy tam pojechac ale nie udalo sie trafic [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 19:22_________________________________________________dobra ja zawijam lece na stolyce :)

Opublikowano

przepraszam Was bardzo - Obywatelska pomyliła mi się z Wróblewskiego - tam jest ów dworzec;)

Opublikowano

przepraszam Was bardzo - Obywatelska pomyliła mi się z Wróblewskiego - tam jest ów dworzec;)

:doh1: no i szukaj tu wiatru w polu ...

Opublikowano

a tak się nastawiałem na fotki na Obywatelskiej na opuszczonej stacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tak się nastawiałem na fotki na Obywatelskiej na opuszczonej stacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w nastepna sobote :decayed:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:00_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-brelok-chromowany-metalowy-najladniesze-i1217616218.html
Opublikowano

Tomek kupuj - nie zastanawiaj się :naughty::wink4:

Opublikowano

Tomek kupuj - nie zastanawiaj się :naughty::wink4:

mam fajniejszy :kox:
Opublikowano
  • Autor

przepraszam Was bardzo - Obywatelska pomyliła mi się z Wróblewskiego - tam jest ów dworzec;)

hahhaa no tak cos nam nie pasowalo hehehehe grubo heheheh :D

delikatnie sie omsknelo :D

z tego co widze po zdjeciach jest tam jeden nie za duzy budynek no i tory mozna cos wykombinowac

a znalazlem jeszcze cos takiego jak fabryka ossera stara przedzalnia teren duzy nie wiem czy sie da autem

wjechac ale wyglada to podobnie do tej fakory co bylem tyle ze jest czysto :D trzeba bedzie to sprawdzic :D

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:49_________________________________________________widze ze chyba znowu musze pstryknac :) wiec PSTRYK[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 00:05_________________________________________________ :hi:PSTRYK :hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:06_________________________________________________no widze dzisiaj ruch jak cholera :):kox:

Opublikowano

od razu jaśniej :naughty:

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: powitac :) dzisiaj aktywnosc wynosi -10 ;)
Opublikowano

rozkręci się :wink4:

Opublikowano

:hi:

Powitać :)

W niedzielę wieczorem oglądałem Wasze fotki :)

Bardzo fajnie wyszły :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Powitać :)

:hi:

:hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.